2703
2553
تا حالا تو زندگیم مشکلی نداشتم .الان که 6 ماهمه مثل اینکه کمی کم کاره .داروهای دکترهای زنان قابل قبول نیست؟
مجبورم تو خونه سینه خیز حرکت کنم .چون به محض اینکه پا میشم میگن ( قربونت سرپایی یه چایی بریز )
اصلن داروش به دکتر زنان ربطی نداره حتمن غدد باید میزان دارو رو تعیین کنه. نصف 3/4 یاکامل ولی دکتر زنانتو در جریان بزار تو بارداری
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نیم ساعت تا 45 دقیقه بعدش صبحانه بخور ولی تو صبحانه ت کرفس بادوم سویا شیر سویا شلغم کلم نباید باشه
من از سهم خود راضی نیستم، آن پاداش پا در هوای آسمانی به درد من نمیخورد. میخواهم زندگی ام همینجا و هم اکنون تحقق یابد.
عسل بانو همیشه همین رنج بود با دارو؟ خوش بحالت من با دارو 4 هست
2714
خوب برای بارداری کم میشه خود به خود؟ آخه شنیدم باید از 2.5 کمتر باشه
من9ساله کم کارم.دکترم خیلی زود دوز موردنیازموپیداکرد.طول مدت بارداریم هم تغیبر نکرده.کاملا ثابتم.پیش یه دکترغدد خوب برو
در هر چیز بد بذر مزیتی مثبت به همان اندازه یا بیشتر هست.ناپلون هیل
2706