2733
2734
سلام به همه ، صبحتون به خیر، لطفا اگر تجربه ای از مهد کودکانتان در منطقه شش دارید کمک کنید؟ تجربه هاتون رو از مهد باغ توپولوها توی خیابان فلسطین شمالی ، فرایان در امیر اباد و معراج توی خیابان مظفری خواه بگید . اگر مهد بهتری هم توی این مناطق دارید معرفی کنید . تا چند وقت دیگه می خوام پسرم رو که 2 سالشه رو بزارم مهد و اصلا اشنایی با مهد های این منطقه ندارم .ممنون عزیزان
من خیلی از همکارام بچه هاشون مهد باغ توپولوها هستن همه هم واقعا راضی هستن خودمم دوست داشتم اونجا ببرم ولی نزدیک خونمون نبود و محل کارمم عوض شد نبردم. خیلی همه از از هر نظر تعریف می کنن
برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج)...و شفای هرچه زودتر همه بیماران دعا کنید، به خصوص بیمارای کوچولو
سلام. من تقریبا می تونم بگم بیشتر مهدهای منطقه 6 را دیدم و فقط تجربیاتم را در اختیارت می گذارم. اولین مهدی که دیدم مهد ترمه در بلوار کشاورز بود با مدیریت خانم کلانتری مهد خوبیه ولی رنگ و لعاب نداره یه ساختمون قدیمیه و تقریبا 15 و 16 نفر تو یه کلاس هستند با یک مربی البته می گویند یک کمک هم داره ولی واقعیت کمک مربی یک نفر برای همه کلاس ها است که در واقع برای کار خدمات مثل دستشویی بچه ها و نظافت و ... استفاده می شود تو کلاس میز و صندلی ندارد و بچه ها همون جا که درواقع آموزش می بینند همون جا می خوابند و همون جا هم غذا می خورند من خودم حس خوبی نداشتم و به نظرم مثل زندانه.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهد باغ توپولوها دوربین مداربسته و آنلاین داره ولی تا چندوقت پیش مربی ها کارت مربیگری نداشتند و به خاطر کثیفی و یه سری موارد امنیتی قرار بود بهزیستی پلمپ کنه. مجوز مهد به نام کسی دیگه ای هست و مدیریت کسی دیگه (خانم طاهرنیا) البته یه شعبه در نیاوران زده به نام گلپاد که کلا درگیر اونجاست و نظارتی روی مهد باغ توپولوها نداره. تو کلاس میز و صندلی نیست و بچه ها روی زمین می شینند و کار انجام می دهند. اگر بچه ای بمونه که هیچ اگر نه کلا اعصاب ندارند مثلا بچه را برای تنبیه که گریه کرده می فرستند دفتر.
من از همکارام شنیدم واقعا تمیزه دوربینشونم دیدم که به نظر تمیز بود و مرتب این چیزی که شنیدم و دیدم دیگه بقیه اش رو نمی دونم
برای سلامتی و ظهور امام زمان (عج)...و شفای هرچه زودتر همه بیماران دعا کنید، به خصوص بیمارای کوچولو
مهد معراج هم اصلا خوشم نیامد. برای رفتن و دیدین مهد کلی معطل شدم تا مدیر رفت هماهنگ کرد بعد هم که رفتم هم بچه ها هم مهد خیلی کثیف بودند یعنی به نظرم از ضعفه مهده که بچه ها با صورت های کثیف اونجا بودند. پله های خیلی خطرناکی داره و به نظرم اصلا خوب نیست.
2738
من بین تمام مهدهایی که دیدم مهد یکتا را تایید می کنم. تو تمام کلاس ها میز و صندلی دارند برای آموزش غذا را در سال غذاخوری می خورند و جای خواب هم اتاق شیرخوار خیلی بزرگه که یک طرف تخت برای شیرخوارها است و یک طرف کلاً جای خواب بچه ها. بچه من حدود 6 ماهه که یکتا می ره خیلی چیزا یاد گرفته فصل ها، رنگ ها، ورزش، ژیمیناستیک، زبان و .... برنامه آموزشی منظم و دقیق و قانونمندی دارند هفته ای یکبار عمو قصه عمو موسیقی دارند تئاتر عروسکی بیرون می برند و کلا همیشه برنامه دارند که تو برنامه هاشون هم آموزش هست. واحد کار دارند که پایان هر سه ماه گزارش کل فصل و کارایی که بچه انجام داده (کلاژ، نقاشی و کاردستی و شعرهایی که یادگرفته و ... ) تحویل مادر می دهند. مدیر خیلی انتقاد پذیری داره که به حرفهات خوب گوش می ده و واقعا اثرش را می بینی. و به جرات می گم تنها مهدی هست که خود مدیر پای کاره دم در بچه تحویل بگیره و آخرین نفر از مهد بره بیرون و دائم در مهد حضور داره و روی کار پرسنلش نظارت کامل داره.
من انصافاً تو این مدت کوچکترین چیزی از این مهد ندیدیم. راستی یادم رفت بگم من قبلاً در نی نی سایت از یک نفر راجع به یکتا بد شنیدم که شکایت کرده. چون بچه من یکتا می رفت و جگرگوشم دستشون بود خیلی تحقیق کردم حتی بازرسی بهزیستی و کودک آزاری بهزیستی رفتم از خود مدیر مهد هم پرسیدم سرتو درد نیارم بعد از کلی تحقیق فهمیدم که اصلا این جوری که دوستمون نوشته بود نبود و کامل موضوع را فهمیدم. تازه تو این تحقیقاتم بیشتر از یکتا خوشم اومد و بیشتر اعتماد کردم. البته دوست عزیزم صفا جان من فقط نظرات خودم را گفتم ولی هر مادری یه ایده آلی داره و هر کس یه چیزی را می پسنده. من به شخصه ترجیح می دم بچم با نظم و قاعده بار بیاد بازی سرجای خودش آموزش هم به جای خودش اگر این برات مهمه من فقط یکتا را توصیه می کنم.
باغ توپولوها تا قبل از عید 400 می گرفت الان نمی دونم ولی تا 7 شیف هستند ساعت اضافه جداگانه حساب می شه. ولی انصافا از نظر غذا عالیه و من خودم غذاشون را تست کردم. آشپزخانه تو حیاطه و خودت می بینی که غذا با مواد تازه درست می کنه.
2706