2733
2739
که هیچکدام به جنین تبدیل نشد خیلی ناراحتم به نظرتون مشکل چی بوده
زمانبندی خداوند بینظیر است نه هیچگاه دیر: نه هیچگاه زود:کمی بردباری میطلبد و ایمان... اما ارزش انتظار را دارد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ای وی اف تقریبا 5 میلیون قبل از عید ای یو ای کردم شد حدود 800 هزار
زمانبندی خداوند بینظیر است نه هیچگاه دیر: نه هیچگاه زود:کمی بردباری میطلبد و ایمان... اما ارزش انتظار را دارد...
2738
نه اصلا تشکیل نشده میکرو بوده همسرم اصلا مشکل نداشت
عزیزم ..برات خیلی دعا میکنم . ناامید نباش از درگاه خدا ... من با داشتن یه فولیکول. .که اونم دکتر خواست که سیکل م کنسل شه و شوهرم نزاشت .. دوتا جنین تشکیل شد و یکیش موند که الان یه پسر نانازیه که تقریبا دوسالش ... خدا بخواد معجزه میشه
ملیکا جان واقعا ناراحت شدم خدا خودش به هممون صبر بده تو این راه حتما دکترت بهت دارو میده ولی کیوتن معجزه می کنه برای دفعه بعد حتما از چند ماه قبل روزی یه دونه بخور کیفیت تخمک رو می بره بالا
37 ساله،9 سال زندگی مشترک،چهارسال درمان،هشت بار آی یو آی ناموفق در سال 91 و اوایل 92،شهریور 92 کورتاژ تشخیصی،اولین آی وی اف اسفند 92 بیمارستان رضوی، 14 تخمک،3جنین،نتیجه مثبت، بتا 114،سقط در هفته های اول،آی وی اف دوم شهریور 93 کلینیک نوین،11 تخمک سه بسته جنین با گرید آ، اولین انتقال شهریور 93 منفی،دی 93 هیستروسکوپی و خراش اندومتر،دومین انتقال (فریز) بهمن 93 منفی،سومین انتقال و در مجموع چهارمین انتقال تیر 94 باز هم منفی.....
2706