2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اعتقاد دارم چون تو قران امده و قران کلام خداست و می گم هر کس به اندازه گناهاش و کارای خوبش پاداش می گیره و مجازات می شه اینطور نیست کسی که بی حجاب باشه نماز نخونه جاش تو جهنم باشه نه شاید کارای خوبش بیشتر باشه شاید دستگیری کنه از فقرا شاید دلی رو شاد کنه شاید همه ازش راضی باشن شاید دعای خیر خیلی ها پشت سرشون باشه و برای اون بی حجابی و بی نمازی مجازات می شن و برای کارای خوب پاداش می گیرن یه اندازه ای تو جهنم می مونن گناهاشون پاک می شه می رن بهشت منی که نماز می خونم با حجابم شدید صرفا جام تو بهشت نیست حتما به خاطر کارای بدم مجازات می شم
2728
جهنم که با توصیفاتش خیلی وحشتناکه بهشت خوبه ولی اونم با شرایط ورودیش کسی را تا حالا ندیدم بتونه بره انگار جهنم شلوغ تره و همه آشنا
خداییش بیاین ظاهربین نباشیم    ؛ بعضیا ممکنه در ظاهر کمی بی شعور به نظر بیان , اما وقتی باهاشون حرف می زنیم و بیشتر می شناسیمشون ؛ می بینیم که در باطن خیلی بی شعــورترن ....      
2738
ﺩﺧﺘﺮ ﻛﻮﻫﺴﺘﺎﻥ ﺑﻨﻆﺮ ﻣﻦ ﺗﻮﺻﻴﻔﺎﻳﻲ ﻛﻪ اﺯ ﺑﻬﺸﺖ ﺷﺪﻩ ﺩﺭ ﺣﺪﻱ ﺑﻮﺩﻩ ﻛﻪ ﺗﻮ ﻣﺨﻴﻠﻴﻪ اﻋﺮاﺏ اﻭﻥ ﺯﻣﺎﻥ ﺑﮕﻨﺠﻪ و ﻗﻂﻌﺎ ﻓﺮاﺗﺮ اﺯ اﻳﻦ ﺣﺮﻓﺎﺱ
درواقع این اعمال ما هستش که بهشت وجهنممونو میساز . مثلا وقتی من غیبت میکنم اندازه ی گناه این غیبت هرچقدر باشه همون قدر آتیشش در جهنم برام آماده وفراهم میشه.وهر چقدر کار خیر من ثواب داشته باشه به همون اندازه در بهشت برام نعمت آماده میشه.چون خدا مهربونتر از اون چیزیه که قبل از گناه بنده اش آتش جهنم وعذاب آماده کنه.چون ما از اول تولد پاک بودیم وخود مسبب ناپاکی خود و فرستادن آتش در جهنمیم
2706