2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی بعد از سزارین

612 بازدید | 14 پست
سلام دوستان من الان هفته 22 از بارداری دومم رو دارم میگذرونم زایمان اولم سزارین بود و واقعا برام سختی زیادی داشت به امید خدا قصد دارم این زایمانم طبیعی باشه و دارم تحقیق میکنم در ضمن کرمانشاهی هستم.دوستانی که تجربه ای در این رابطه دارن لطفا کمک کنید.راستی زایمان اولم 29فروردین 90بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ریسکه من اولین سزارینم 89 بود و سزارین دومم 93 دوست داشتم طبیعی زایمان کنم اما دکتر گفت کار منطقی نیست
همه ﭼﻴﺰﺍﯼ ﺧﻮﺏ ﻣﺎﻝ ﻣﺮﺩﺍﺱ ... ﻧﻤﻮﻧﺶ ﻣﺎ خانم ها ... ! ﻭﺍﻻ!! ☝️ خدا سایمونو از سرشون کم نکنه!! *** http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1258877&T=%D9%87%D9%85%D8%B3%D8%B1%D8%A7%D9%86%D9%87_&PageNumber=1
2738
منم زایمان اولم سزارین بودم ووحشتناک بود،الان دوباره باردارم وبه امیدخدامیخوام این بارطبیعی زایمان کنم.تاریخ سزارینم91/09 بود
کاش ادما همیشه از احساسشون برا همدیگه میگفتن....
منم زایمان اولم سز بود. بعدش هم خیلی راحت و بدون درد بودم. البته مطمئنا اثر مسکنهای قوی بود وگرنه با اون همه چاک که میدند، بدون درد بودن غیر عادیه. اما اینبار میخوام تا جاییکه میشه طبیعی زایمان کنم. چون فیلم سزارین رو دیدم. همینه که آدم موقع سز نمیبینه وگرنه خیلی خونریزی داری و حسابی هم پاره میکنند. دخترخاله من بعد از دوسال که از سزارینش میگذشت، دومی رو طبیعی آورد.وزن بچه اش هم 4700 بود. بیشتر دکترها گفته بودند نمیشه اما دکتر آیتی که خیلی پایبند طبیعیه گفت میشه و پیش همون طبیعی زایمان کرد.
گر نگهدار من آنست که من می‎دانم شیشه را در بغل سنگ نگه می‎دارد
2706