آپلود عکس بســـــــــــــــــــم رب الزهرا سلام الله علیها اللهم صل علی محمد و آله الاولیاء الائمة الاثنی عشر و عجل فرج مولانا صاحب الزمان علیه السلام و العن اعدائهم اجمعین الحمدلله الذی جعلنا من المتمسکین بولایت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب و الائمة المعصومین علیهم السلام لعن الله غاصبین ولایت حضرت امیرالمؤمنین علی علیه السلام لعن الله ظالمیک و قاتلیک و ضاربیک یا فاطمة الزهرا سلام الله علیها ************************************************************ امام عصر(علیه‎السلام) از طریق محمدبن عثمان(ره) دومین نائب خویش در زمان غیبت صغری ،خطاب به همه شیعیان فرموده‎اند: برای تعجیل در فرج بسیار دعا کنید که همانا فرج و گشایش شما در آن است. سرآمد همه ارزوهایمان سلامتی و تعجیل در فرج اقا امام زمان (عج) است، چرا که ظهور حضرتش پایان بخش همه الام و دردهای ماست. اللهم عجل لولیک الفرج

きらきら噴水

آپلود عکس آپلود عکس
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس پیشاپیش میلاد با سعادت مولود کعبه مولی الموحدین ،امیرالمومنین، امام علی علیه السلام محضر امام عصر و الزمان، امام الانس و الجان حجت ابن الحسن العسکری حضرت مهدی عجل الله تعالی و تمام عاشقان حضرت تبریک وتهنیت باد. ************************** به مناسبت میلاد تنها مولود کعبـه جضرت امیر المومنین علی علیه السلام ختم ذکر (یا علی ) در نـظر گرفته شده هر سهم هزار مرتبه و تا روز 13 رجب فرصت فرستادن هســت) هرچند سهم براتون مقدور هست بفرمایید براتون قید شود اللهم عجل لویک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها

Eydad Productions

● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس خــتم ذکـر یا علی هدیه به مولای متقیان حضرت امیر المومنین علی علیه السلام و به نیت سلامتی و فرج امام زمان وحاجت روایی جمع آپلود عکس گـروه اول* 1-زهرا 2-فاطمه 3-امیر علی 4-الهه 5-حنا 6-Joojik 7-bhloveh 8-مامی پسرها 9-مامانی اروین 10-مامانی اروین 11-مامانی اروین 12-اوا.رها آپلود عکس گــروه دوم** 1-کوثـر 2-خانم گل 3-یوما 4-یوما 5-یوما 6-یوما 7-یوما 8-سحر 9-مامان عاطفه و فاطمه 10-نوشین 11-نوشین 12-نوشین آپلود عکس گـروه سوم*** 1-نوشین 2-نوشین 3-باران 4-نسرینن 5-تانیا 6-تانیا 7-تانیا 8-فرفره 9-فرفره 10-فرفره 11-دایانا 12-گلناز آپلود عکس گـروه چــهارم**** 1-سومیسو 2-زهرا 3-صدف جون 4-Sami koochooloo 5-Sami koochooloo 6-Sami koochooloo 7-Sami koochooloo 8-Sami koochooloo 9-معصومه 10-شادی 11-fanus_24 12-رز 22 آپلود عکس گـروه پنــجم****** 1-12-نور آپلود عکس گـروه ششم****** 1-مینا( مامان امیرحسین) 2-مینا( مامان امیرحسین) 3-مینا( مامان امیرحسین) 4-مینا( مامان امیرحسین) 5-مینا( مامان امیرحسین) 6-اوا.رها 7-اوا .رها 8-اوا.رها 9-مامان اوا.رها 10-مامان اوا.رها 11-مامان اوا.رها 12-مامان اوا.رها آپلود عکس گـروه هفتم********* 1-مامان اوا.رها 2-مامان اوا.رها 3-مریم راد 4-مامان مریم راد 5-بابا مریم راد 6-خواهر مریم راد 7-zari313 8-فاها 9-فاها 10-ام علی 11-دایی محمد (مریم راد) 12-الیزابت آپلود عکس گــروه هشــتم************* 1-الیزابت 2-الیزابت 3-فاطمه گلی 4-جوجو 5-مستانه 6-مستانه 7-مستانه 8-مستانه 9-مستانه 10-ماه من 11-ماه من 12-ماه من آپلود عکس گـروه نهم******** 1-متین نی نی 2-متین نی نی 3-متین نی نی 4-مستانه 5-hany(sabeg) 6-خوشبخت 7-مامان سحر 8-میتی 9-میتی 10-دلنیا 11-زیبی 12-دختر اسمان آپلود عکس گـروه دهم**** 1-12-joojoo آپلود عکس گـروه یازدهم** 1-انا 2-وروجک 3-ساره 4-اریانا 5-مامان علی 6-مامان علی 7-مامان علی 8-مامان علی 9-مامان علی 10-فرینا 11-پرگل 12-شالما آپلود عکس گــروه دوازدهم** 1-12-فاطمه بانو 28 آپلود عکس گـروه سیزدهم 1-بیبی جون 2-خواهر بیبی جون 3-اوا 3-تابناک 4-عرفان 5-تابان 6-اهو 7-زهرا سادات 8-مریم 9-مریم 10-مریم 11-مریم 12-مریم آپلود عکس گــروه چهاردهم 1-سارا 2-بابای سارا 3-مامان سارا 4-زهرا 5-یلدا 6-رز 7-اسمان 8-اسمان 9-اسمان 10-اسمان 11-اسمان 12-maf آپلود عکس گـروه پانزدهم 1-نی نی ناز 2-نی نی ناز 3-مهگام 4-مهگام 5-مهگام 6-مهگام 7-مهگام 8-سوره 9-مهتاب اسمانی 10-میرزا 11-فرنوش 12-شنل قرمزی آپلود عکس گــروه شانزدهم 1-شنل قرمزی 2-شنل قرمزی 3-شنل قرمزی 4-شنل قرمزی 5-mrs abel tree 6-بهار 7-زهرا 8-زهرا 9-زهرا 10-زهرا 11-زهرا 12-زهرا آپلود عکس گــروه هفدهم 1-12-خانم اولیایی آپلود عکس

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
هیچکدام از آنهایی که همسرت را با آنها مقایسه میکنی نوز با تو زندگی نکردند تا نقاط ضعفشان را هم ببینی از دور همه در زندگیشان قهرمانند.. اما نه قهرمان واقعی کسی است که با خوشی و ناخوشی عاشقانه در کنارت زندگی میکند ... !!!/http://8pic.ir/images/trsq7q4kegwbbiltou38.jpg
2706