2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
سلام زایمان سختی داشتم .همیشه فکرمی کردم اگه دوباره باردار شم تن به زایمان طبیعی نمی دم همه کارامم کرده بودم واسه سزارین اخه می دونید که دیگه سزارین اختیاری رو زیاد انجام نمی دن من دیسک کمر داشتم به درخواست دکترم از دو متخصص ارتوپد نامه بردم که زایمان طبیعی برام مضره اونم قبول کرد اما درنهایت ناباوری سروقت حساس دکترم زد زیرقولشو و گفت باید طبیعی زایمان کنم زایمانم بی نهایت سخت بود ...
شراره جون منم موندم بین سز و طبیعی .بارداری اولمه. الان هفته 33 هستم.بچه همه چرخیده و سفالیکه .من از درد طبیعی میترسم فقط واسه همین میخوام سز شم ولی از نقاهت بعد سز هم واقعا بیزارم
به نظرمن سزارین کنید بهتره طبیعی کلی عوارض داره بخیه هاشم فوق العاده دردناکه من پشیمونم دکترم دکتر پرستنده بود نمیبخشمش اخرزایمان خونریزی کردم بچم چهارکیلوبود سرویکسم پاره شده بود از دکترم متنفرم
از ساعت 9که از پیاروی آمدم یه درد عجیبی تو پهلوام دلم و کمرم ولگنم می پیچه وقتی دراز کشیدم بدتر می شه اما مداوم قطع نمی شه انقباض نیست.به نظرتون خطر ناک؟!من تو هفته 39 هستم تا الان درد نداشتم.
2706