2737
2734
سلام دخترا به همتون تبریک میگم و حس زیبای مادری گوارای وجودتون...راستش تا الان دو تا تاپیک دیدم ک مال مامانای آبان و اذر بود که یکیش فعال نبود یکیشم بقیه رو دعوت میکرد به کلوب . من دوس دارم مامانا همینجا با هم باشیم تا به دنیا اومدن نی نی هامون و همه چیمونو با هم به اشتراک بذاریم تا این لحظه های قشنگ به زیبایی طی بشه لطفا هر کس اومد اطلاعاتشو کامل بده تا من تو پست اول وارد کنم جنسیت نی نی هاتون رو هم در اولین فرصت در اختیارمون بذارید ک ببینیم پرچم دخترا بالاست یا پسرا: نام...سن..مدت ازدواج...مدت اقدام...در صورت داشتن مشکل برای بارداری ذکر کنید...نی نی چندم....تاریخ مثبت شدن بی بی چک یا ازمایش...تاریخ آخرین پریود...تاریخ احتمالی زایمان. مریم...25...5 سال و نیم...یک سال و نیم...هم تنبلی تخمدان هم یه لوله ام کاراییشو از دست داده بود ...نی نی اول (بارداری دوم)...28 فروردین(دیر فهمیدم)...25 آبان آراگل ...28ساله...6سال تو اقدام بودم کلی درمان کردم اما بی نتیجه به لطف خدا طبیعی باردار شدم... نی نی 15هفتشه و مهرماه دنیا میاد حنانه و٢۴سالمه ..پنج سال تو اقدام بودم ...تنبلی تخمدان و چاق بودم ولی بعد رژیم ییهویی باردار شدم....بارداری اول ونی نی اولمه ایشالله اگه بمونه....23فروردین غهمیدم باردارم وطبیعی هم باردار شدم راستی چهار بار هم ای یو ای کرده بودم ندا هستم ٢٨ سالمه هفته پنجم بارداریمه ، قبل از این بارداری دو تا سقط داشتم ، الان هم با تجویز پزشکم قرص آ اس آ و آمپول هپارین استفاده میکنم ، تاریخ اخرین پریودمم ٢٧ اسفند ٩٣ هست دنیا.. 33 ... 11 سال ازدواج کردم... 4 سال نازایی داشتم ...مشکل کم تحرکی اسپرم و تعداد بود که خیلی نبود وخودمم یکمی ذخیره تخمدانم داش کم میشد وی کمی تنبلی تخمدان...2 بار iui کردم و 1 بار میکرو بی بی چکم 18 اسفند ب لطف خدا مثبت شد ازمایشم با بتای 325 روز 21 اسفند مثبت شد... اولین سونو 17 فروردین بود ک قلب تشکیل شد خداروشکر... 29 ابان انشالله الهه..33 سال..دوسال ازدواج ...از اردبهشت 93تو اقدامم...شوهرم کمی کم تحرکی اسپرم داشت...کلموفین و امپول hcg ...بارداری اول.. 18 اسفند.22 فروردین جواب ازمایشم مثبت شد مریم(NINI7880)، ٣٣ سال.. ١٠ ساله ... ، ماه دوم اقدام باردارشدم،.. بچه اول،... ٢٤ فروردین جواب آزمایشم مثبت شد...، تاریخ تقریبی زایمان ٣٠ آذر پفک نمکی...22 ساله..چهارساله مزدوجم...یک سال ونیمه اقدامم....الان توشش هفتم. یگانه هستم... 33 سالمه... 3 ساله ازدواج کردم... سال قبل تیرماه باردار شدم ولی متاسفانه به دلیل تشکیل نشدن قلب طبیعی سقط شد...تاریخ آخرین پریم 23 اسفند بود... 25 فروردین 94آزمایش دادم و خداروشکر مثبت شد... رهگذر.. 29ساله،..یک سال و نیمه ازدواج ..تو هفتمین ماه اقدام باردار شدم..،خدا رو شکر مشکلی نداشتیم،نی نی اولمه،..آخرین پریودم دوازدهم بهمن بود،بی بی چکم اولین بار یازده اسفند مثبت شد سه روز بعدش آزمایش بتای 500 رو نشون داد... انشالله اواخر آبان یا اوایل آذر به دنیا میاد نگار..٢٦ ساله...٧ سال ازدواج ..٤ سال اقدام برای نی نی... هم خودم هم شوهرم مشکلی نداشتیم فقط خودم یه کم کم کاری تیرویید داشتم...یکبار ای یو ای منفی- ای یو ای دوم مثبت ولی سقط شد- با پیشنهاد خودمون میکرو انجام دادم.با اولین انتقال خداراشکر باردار شدم.... روز ٤ فروردین بی بی چکم مثبت شد و هم ازمایشم با بتای ٦٩١...روز ١٦ فروردین رفتم برای قلب که خداراشکر تشکیل شده بوذ و قلبش میزد...بارداری اول...تاریخ طبیعی زایمان ٨ اذر...تازیخ اخرین پری ١ اسفند کژال .. 25 سالم...دو تا بارداری ناموفق داشتم یکیش 5هفتگی سقط شد...مهر92 باردار شدم دوقلو سقط شد 17دی مجبور کورتاژ کنم... خیلی ناراحت شدم اما دوباره خدا دلمو شاد کرد... 15اسفند آخرین پریودم بود... 21 فروردین بی بی چکم مثبت شد
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....
آراگل جون خوش اومدی نی نی تو مهر به دنیا میاد اینجا مال ابان و اذریاست عیب نداره اگه مامانی مهری تاپیک ندارن تو عنوان ماه مهر رو هم اضافه کنم
من و دختری و باباش ...شما همه...[smiley]s/sm80.gif[/smiley] امیدوارم همه فرشته های آسمونی خیلی زود مهمون ناخونده دل همه مادرای بهشتی بشن و خیلی زود هم سفر نه ماهه شون رو طی کنن و با سلامت زمینی بشن تو آغوش مادر و پدرشون....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عه کجاس؟میشه ادرسشو بذاری؟عاخه فعال نیست من هر چی تو صفحع اول میگردم هر بار ک میام خبری نیست از ابان و اذر...برا همین خودم تصمیم گرفتم یه تاپیک فعال باز کنم
2738
سلام من حنانه و٢۴سالمه ..پنج سال تو اقدام بودم ...تنبلی تخمدان و چاق بودم ولی بعد رژیم ییهویی باردار شدم....بارداری اول ونی نی اولمه ایشالله اگه بمونه....23فروردین غهمیدم باردارم وطبیعی هم باردار شدم راستی چهار بار هم ای یو ای کرده بودم
سلام به همه دوستان ، ندا هستم ٢٨ سالمه هفته پنجم بارداریمه ، قبل از این بارداری دو تا سقط داشتم ، الان هم با تجویز پزشکم قرص آ اس آ و آمپول هپارین استفاده میکنم ، تاریخ اخرین پریودمم ٢٧ اسفند ٩٣ هست
نیلوفرررررررررررر چقد دنبالت میگشتم همین الان ذکر و خیرت بود...خدا رو شکر ک قلب نی نی رو دیدی
الهه جان من هم این ور هستم هم اون ور..ببینم اگه بچه ها زیاد شدن تاپیکو نگه میدارم..دوس داشتی اطلاعاتتو بده
2706