2737
2734
سلام دوستان من چند روز پیش تاپیک زدم یکی از دوستان جایی تو ورامین بهم معرفی کرد.برام مقدور نیست برم اونجا کسی تو تهران میشناسه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تابستون جان من شرایطمو برای دوستان توضیح دادم خیلی ها بهم حق دادن.گناه میدونم عزیزم.من الان یه دختر ناز دارم و خدا رو شکر میکنم .من الام مادرم.بارداری و تکون خوردن بچه رو دوست دارم ولی با همسرم اختلاف دارم نمی خوام یه موجود بی گناه گرفتار بی شعوری و نفهمی منو همسرم بشه.
2731
2738
عزیزم بنظر من حتما حکمتی داره که خدا اینو سر راهتون قرار داده چون کار خدا بی حکمت نیست
یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْن اِکْشِفْ کَرْبى بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْن *************** خدایا تاپاکم نکردی خاکم نکن...!!
مونا جون اینکارو نکن اینو قبول داری که درواقع خداست که انسان خلق میکنه نه ما؟ این فرشته را خدا تو دلت قرار داده گناه قتل یه آفریده خدا رو به گردن نگیر.حتی فکرشم معصیته.جدا از گناهش یه انسان تو دلته که خیلی شیرین و خواستنیه و میتونه زندگیتون را متحول کنه.این دنییی که ما داریم رو هیچیش نمیشه حساب کرد و هیچکس از ایندش خبر نداره. بچه ی که خدا بهت داده را بپذیر و آینده را بسپار به خدا.واینو بدون اگه خدا بخواد این بچه به دنیا بیاد هیچکس نمیتونه مانع بشه.و اگه تلاش کنی نابودش کنی فقط خودتو خراب کردی
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....
زندگی خواهر منم رو هوا بود از بس جنگ تو خونشون بود هم با شوهرش هم مادر شوهرش.زهرا خانم را که خدا ناخواسته بهشون داد را بخدا دقیقا عین تو میخواستن سقط کنن حتی با یه مامای عوضی هم پای قراردادش رفتن ولی خدا برش گردوند.خواهرم از بس عصبی بود خودش صدجور جوشونده خورد ولی خدا خواست بمونه.الان این دختر مثل طلاست و اونقد شیرینه ه همه عاشقشن. زندگی خودشونم خیلی گرم و آروم شده
تو خدایی هستی که میدونی هر چیزی رو چه موقع به بنده هات بدی و زندگی شون رو با یه نیم نگاهت از این رو به اون رو کنی.. بابت نگاهت ممنونم خدا جون... بابت هدیه ای که دادی... بابت همه مهربونیات....
ولی فکر نکن همه چیز تموم شدو گناهش بی جواب موند.بعد زایمان حسابی گوش مالی شد.زهرا خانوم 16 روز بستری شد کسی هم نمیدونست چرا بچه فشارش می افتاد در حد....زبونم لال. خواهرم که توبه کرد و نذر کرد بچه خوب شد.توام توبه کن قبل از اینکه گوشمالی بشی دیر نشده هنوز
2706