2703
2553

1-ارمغان............ خداروشکر حاجت روا شد

Klik hier voor meer gratis plaatjes

2-راحیل .............. خداروشکر حاجت روا شد

3-فرزی(بانوی خوش اقبال).............. خداروشکر حاجت روا شد

4-الیزابت.............. خداروشکر حاجت روا شد

5-خواهر الیزابت............. خداروشکر حاجت روا شد

6-پریا.................. خداروشکر حاجت روا شد

7-چشم آبی .................. خداروشکر حاجت روا شد

8-دختر اردیبهشت .................. خداروشکر حاجت روا شد

9- *Sahar* ............ خداروشکر حاجت روا شد

من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=773511

دعای یستشیر

بِسْمِ اللّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ، اَلحَمْدُ لِلّهِ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ هُوَ الْمَلِکُ الْحَقُّ الْمُبینُ، اَلْمُدَبِّرُ بِلا وَزیرٍ، وَ لا خَلْقٍ مِنْ عِبادِه یَسْتَشیرُ، اَلاوَّلُ غَیْرُ مَوْصُوفٍ، وَ الْباقى بَعْدَ فَناءِ الْخَلْقِ، اَلعَظیمُ الرُّبُوبِیَّةِ، نُورُ السَّماواتِ وَ الارَضینَ، وَ فاطِرُهُما وَ مُبْتَدِعُهُما، بِغَیْرِ عَمَدٍ خَلَقَهُما وَ فَتَـقَهُما فَتْقًا، فَقامَتِ السَّماواتُ طائِعاتٍ بِاَمْرِه، وَ اسْتَقَرَّتِ الارَضُونَ بِاَوْتادِها فَوْقَ الْماءِ، ثُمَّ عَلا رَبُّنا فِى السَّماواتِ الْعُلى، اَلرَّحْمنُ عَلَى الْعَرْشِ اسْتَوى، لَهُ ما فِى السَّماواتِ وَ ما فِى الارْضِ وَ ما بَیْنَهُما وَ ما تَحْتَ الثَّرى.
فَاَنَا اَشْهَدُ بِاَنَّکَ اَنْتَ اللّهُ لا رافِـعَ لِما وَضَعْتَ، وَ لا واضِعَ لِما رَفَعْتَ، وَ لا مُعِزَّ لِمَنْ اَذْ لَلْتَ، وَ لا مُذِلَّ لِمَنْ اَعْزَزْتَ، وَ لا مانِعَ لِما اَعْطَیْتَ، وَ لا مُعْطِىَ لِما مَنَعْتَ، وَ اَنْتَ اللّهُ لا اِلهَ اِلاّ اَنْتَ. کُنْتَ اِذْ لَمْ تَکُنْ سَماءٌ مَبْنِیَّةٌ، وَ لا اَرْضٌ مَدْحِیَّةٌ، وَ لا شَمْسٌ مُضیئَةٌ، وَ لا لَیْلٌ مُظْلِمٌ، وَ لا نَهارٌ مُضىءٌ، وَ لا بَحْرٌ لُجِّىٌّ، وَ لا جَبَلٌ راسٍ، وَ لا نَجْمٌ سارٍ، وَ لا قَمَرٌ مُنیرٌ، وَ لا ریحٌ تَهُبُّ، وَ لا سَحابٌ یَسْکُبُ، وَ لا بَرْقٌ یَلْمَعُ، وَ لا رَعْدٌ یُسَبِّحُ، وَ لا رُوحٌ تَنَفَّسُ، وَ لا طائِرٌ یَطیرُ، وَ لا نارٌ تَتَوَقَّدُ، وَ لا ماءٌ یَطَّرِدُ.
کُنْتَ قَبْلَ کُلِّ شَىْ‏ءٍ، وَ کَوَّنْتَ کُلَّ شَىْ‏ءٍ، وَ قَدَرْتَ عَلى کُلِّ شَىْ‏ءٍ، وَ ابْتَدَعْتَ کُلَّ شَىْ‏ءٍ، وَ اَغْنَیْتَ وَ اَفْقَرْتَ، وَ اَمَتَّ وَ اَحْیَیْتَ، وَ اَضْحَکْتَ وَ اَبْکَیْتَ، وَ عَلَى الْعَرْشِ اسْتَوَیْتَ، فَتَبارَکْتَ یا اَللّهُ وَ تَعالَیْتَ . اَنْتَ اللّهُ الَّذى لا اِلهَ اِلاّ اَنْتَ، اَلخَلاّقُ الْمُعینُ، اَمْرُکَ غالِبٌ، وَ عِلْمُکَ نافِذٌ، وَ کَیْدُکَ غَریبٌ، وَ وَعْدُکَ صادِقٌ، وَ قَوْلُکَ حَقٌّ، وَ حُکْمُکَ عَدْلٌ، وَ کَلامُکَ هُدًى، وَ وَحْیُکَ نُورٌ، وَ رَحْمَتُکَ واسِعَةٌ، وَ عَفْوُکَ عَظیمٌ، وَ فَضْلُکَ کَثیرٌ، وَ عَطاؤُکَ جَزیلٌ، وَ حَبْلُکَ مَتینٌ، وَ اِمْکانُکَ عَتیدٌ، وَ جارُکَ عَزیزٌ، وَ بَأْسُکَ شَدیدٌ، وَ مَکْرُکَ مَکیدٌ.
اَنْتَ یا رَبِّ مَوْضِعُ کُلِّ شَکْوى، حاضِرُ کُلِّ مَلاَءٍ، شاهِدُ کُلِّ نَجْوى، مُنْتَهى کُلِّ حاجَةٍ، مُفَرِّجُ کُلِّ حُزْنٍ، غِنى کُلِّ مِسْکینٍ، حِصْنُ کُلِّ هارِبٍ، اَمانُ کُلِّ خائِفٍ، حِرْزُ الضُّعَفاءِ، کَنْزُ الْفُقَراءِ، مُفَرِّجُ الْغَمّاءِ، مُعینُ الصّالِحینَ، ذلِکَ اللّه‏ُ رَبُّنا لا اِلهَ اِلاّ هُوَ. تَکْفى مِنْ عِبادِکَ مَنْ تَوَکَّلَ عَلَیْکَ، وَ اَنْتَ جارُ مَنْ لاذَ بِکَ وَ تَضَرَّعَ اِلَیْکَ، عِصْمَةُ مَنِ اعْتَصَمَ بِکَ، ناصِرُ مَنِ انْتَصَرَ بِکَ، تَغْفِرُ الذُّنُوبَ لِمَنِ اسْتَغْفَرَکَ، جَبّارُ الْجَبابِرَةِ، عَظیمُ الْعُظَماءِ، کَبیرُ الْکُبَراءِ، سَیِّدُ السّاداتِ، مَوْلَى الْمَوالى، صَریخُ الْمُسْتَصْرِخینَ، مُنَفِّسٌ عَنِ الْمَکْرُوبینَ، مُجیبُ دَعْوَةِ الْمُضْطَرّینَ، اَسْمَعُ السّامِعینَ، اَبْصَرُ النّاظِرینَ، اَحْکَمُ الْحاکِمینَ، اَسْرَعُ الْحاسِبینَ، اَرْحَمُ الرّاحِمینَ، خَیْرُ الْغافِرینَ، قاضى حَوائِجِ الْمُؤْمِنینَ، مُغیثُ الصّالِحینَ، اَنْتَ اللّهُ لا اِلهَ اِلاّ اَنْتَ رَبُّ الْعالَمینَ.
اَنْتَ الْخالِقُ وَ اَنَا الْمَخْلُوقُ، وَ اَنْتَ الْمالِکُ وَ اَنَا الْمَمْلُوکُ، وَ اَنْتَ الرَّبُّ وَ اَنَا الْعَبْدُ، وَ اَنْتَ الرّازِقُ وَ اَنَا الْمَرْزُوقُ، وَ اَنْتَ الْمُعْطى وَ اَنَا السّائِلُ، وَ اَنْتَ الْجَوادُ وَ اَنَا الْبَخیلُ، وَ اَنْتَ الْقَوِىُّ وَ اَنَا الضَّعیفُ، وَ اَنْتَ الْعَزیزُ وَ اَنَا الذَّلیلُ، وَ اَنْتَ الْغَنِىُّ وَ اَنَا الْفَقیرُ، وَ اَنْتَ السَّیِّدُ وَ اَنَا الْعَبْدُ، وَ اَنْتَ الْغافِرُ وَ اَنَا الْمُسىءُ، وَ اَنْتَ الْعالِمُ وَ اَنَا الْجاهِلُ، وَ اَنْتَ الْحَلیمُ وَ اَنَا الْعَجُولُ، وَ اَنْتَ الرَّحْمنُ وَ اَنَا الْمَرْحُومُ، وَ اَنْتَ الْمُعافى وَ اَنَا الْمُبْتَلى، وَ اَنْتَ الْمُجیبُ وَ اَنَا الْمُضْطَرُّ.
وَ اَنَا اَشْهَدُ بِاَنَّکَ اَنْتَ اللّهُ لا اِلهَ اِلاّ اَنْتَ، اَلْمُعْطى عِبادَکَ بِلا سُؤالٍ، وَ اَشْهَدُ بِاَنَّکَ اَنْتَ اللّهُ الْواحِدُ الاحَدُ، اَلْمُتَفَرِّدُ الصَّمَدُ الْفَرْدُ، وَ اِلَیْکَ الْمَصیرُ، وَ صَلَّى اللّهُ عَلى مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ الطَّیِّبینَ الطّاهِرینَ، وَ اغْفِرْ لى ذُنُوبى وَ اسْتُرْ عَلَىَّ عُیُوبى، وَ افْتَحْ لى مِنْ لَدُنْکَ رَحْمَةً وَ رِزْقًا واسِعًا یا اَرْحَمَ الرّاحِمینَ، وَ الْحَمْدُ لِلّهِ رَبِّ الْعالَمینَ، وَ حَسْبُنَا اللّهُ وَ نِعْمَ الْوَکیلُ، وَ لا حَوْلَ وَ لا قُوَّةَ اِلاّ بِاللّهِ الْعَلِىِّ الْعَظیمِ.

من می‏دانم که تمام هستی برای من خلق شده.. پس نگران نیستم و تمام هستی را یار و یاور خود می‏بینم.
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
گروه 11 1- الیزابت سرور بانوی کائنات.....به نیت فروش باغمون به زودی زود و به بهترین نحو ممکن ان شاءالله 2-elisaa...............به نیت فراهم شدن شرایط ازدواج و ازدواج عالی به زودی زود ان شاءالله 3-مرضیه(خواهر بهار)...........به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 4-بهار (spring)......به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 5-کیان دخت (نوشین).........به نیت حاجت قلبیشون به زودی زود ان شاءالله 6-سحر..................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی و حاجت قلبی به زودی زود ان شاءالله 7-تو لایق بهترینی .........به نیت حاجت قلبیشون به زودی زود ان شاءالله 8-پریسا.........به نیت حاجت قلبیشون به زودی زود ان شاءالله 9-آرام..............به نیت ازدواج عالی و خوشبختی خواهرم به زودی زود ان شاءالله 10-پری.........به نیت حاجت قلبیشون به زودی زود ان شاءالله 11-مامان سحر .........به نیت حاجت قلبیشون به زودی زود ان شاءالله 12-زندگی نو با عشقم................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 13-بهار.........به نیت حاجت قلبیشون به زودی زود ان شاءالله 14-گلنسا.........به نیت حاجت قلبیشون به زودی زود ان شاءالله 15-Sa Ba.................به نیت ازدواج خوب و موفق همراه با خوشبختی با فردی کامل و ایده آل به زودی زود ان شاءالله 16-مولود (تینا)......به نیت ازدواج خوب و موفق همراه با خوشبختی به زودی ان شاءالله 17-mona26 ......به نیت ازدواج خوب و موفق همراه با خوشبختی به زودی ان شاءالله 18-rozita_joon..............به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 19-paria.............به نیت ازدواج عالی و خوشبختی خواهرشون به زودی زود ان شاءالله 20-mohseni_sahar..............به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 21-لوبت(سپیده)..............به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 22-khada 2stat daram ................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 23-ava.........به نیت حاجت قلبیشون به زودی زود ان شاءالله 24-nooshin ................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 25-nooshin ................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی چهار نفر به زودی زود ان شاءالله 26-nooshin ................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی چهار نفر به زودی زود ان شاءالله 27-nooshin ................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی چهار نفر به زودی زود ان شاءالله 28-barun...............به نیت ازدواج عالی و خوشبختی چهار نفر به زودی زود ان شاءالله 29-زبیده(خواهر شوهر بهار)...............به نیت ازدواج عالی و خوشبختی و حاجت قلبی به زودی زود ان شاءالله 30-ستاره ایرانی................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 31-باران بهاری95...............به نیت درست شدن کارمون و مهیا شدن شرایط ازدواجمون 32-vani 23.........به نیت حاجت قلبی شخص دیگه به زودی زود ان شاءالله 33-farnazzzz...........................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 34-Bluegirl...........................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 35-آوازک...........................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 36-mahtab rajaie..........................به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 37-سمیه(خواهر صدف).....به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 38-سهیلا (خواهر صدف).....به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 39-atefehjjjjjjj....به نیت ازدواج عالی و خوشبختی به زودی زود ان شاءالله 40-الیزابت سرور بانوی کائنات.....به نیت ازدواج عالی و خوشبختی خودم وخواهرم به زودی زود ان شاءالله
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
دوستای گلم اسم همگی اضافه شد لطفا درخواست دوستی منو قبول کنید که خبر زمان شروع ختم رو بتونم بهتون بدم ممنون
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
2714
مامان زانیاد جان ممنون که قبول کردی عزیزم چشمک جان منظورتون از شماره چیه عزیزم؟ در ضمن اسمتونو 1بار به نیت کل چیزایی که نوشتین بنویسم یا 3 بار هر کدوم برای 1 نیت ؟ مریم جان اسمتونو اضافه کردم لطفا درخواست دوستیمو قبول کن عزیزم
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
چشمک جان 3 بار براتون نوشتم در مورد ختم هم نگران نباش من چند روز قبل از شروع حتما خبر میدم که کسی جا نمونه دوستم sophi جان من مشکلی ندارم ولی فکر کنم برای خیلی ها مشکل باشه ولی اگر همه موافق باشن من مشکلی ندارم در ضمن اسمتونم اضافه کردم لطفا درخواست دوستیمو قبول کن عزیزم که بتونم خبر زمان شروع ختم رو بهتون بدم
بیاین با هم دعا کنیم
*****جذب گروهی******
2706