2703
2553
آپلود عکس با توکل به خدا و استعانت از چهارده معصوم ششمین تاپیک ما افتتاح شد ... *امشب شب اول ماه مبارک رجب و میلاد حضرت امام محمد باقر ع است .افتتاح این تاپیک در این شب نورانی و به فال نیک میگیریم و از خدا میخوایم ک هیچ زنی در ارزوی مادر شدن نمونه ...الهی امین *
إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ﴿۸۲﴾ چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (۸۲) **خـــــــــــــدایـــــــــــــا شـــــــــکــــــــــرتـــــــــــ** به امید مادر شدن تمام دوستای منتظرم >>اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
خیر مقدم به همه دوستان قدیمی و جدید
sendscraps.com

ان شالله همه نی نی های تاپیکمون زیر سایه خدا و پدر ومادرشون سلامت باشن .. ان شالله مامانای قلمبه مون (باردار) بارشون و ب سلامتی زمین بزارن ... ان شالله دوستای منتظر در بهترین روز و در بهترین ساعت مامان شن ...

spring pink ver orginal!

ﺑﻌﻀﯽ ﺍشک ها ﻫﺴﺘﻨﺪ بی ﺩﻟﯿﻞ ، بی ﺑﻬﺎﻧﻪ ، یک ﺩﻓﻌﻪ ای ، ﻧﺼﻒ ﺷﺒﯽ ﻋﺠﯿﺐ ﺁﺩﻡ ﺭﺍ ﺁﺭﺍﻡ می ﮐﻨﻨﺪ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ ﺍﯾﻦ ﺍﺷﮏ ﻫﺎﯼ ﺑﯽ ﺑﻬآﻧﻪ ، ﺳﻨﺪﺷﺎﻥ ﺑﻪ ﻧﺎﻡ ﺧﺪﺍﺳتــــــ !!! آپلود عکس نیایش امام سجاد علیه السلام الهی دردهایی هست که نمی توان گفت و گفتنی هایی هست که هیچ قلبی محرم آن نیست الهی اشک هایی هست که با هیچ دوستی نمی توان ریخت و زخم هایی هست که هیچ مرحمی آنرا التیام نمی بخشد و تنهایی هایی هست که هیچ جمعی آنرا پر نمی کند الهی پرسش هایی هست که جز تو کسی قادر به پاسخ دادنش نیست دردهایی هست که جز تو کسی آنرا نمی گشاید قصد هایی هست که جز به توفیق تو میسر نمی شود الهی تلاش هایی هست که جز به مدد تو ثمر نمی بخشد تغییراتی هست که جز به تقدیر تو ممکن نیست و دعاهایی هست که جز به آمین تو اجابت نمی شود الهی قدم های گمشده ای دارم که تنها هدایتگرش تویی و به آزمون هایی دچارم که اگر دستم نگیری و مرا به آنها محک بزنی، شرمنده خواهم شد. الهی با این همه باکی نیست زیرا من همچو تویی دارم تویی که همانندی نداری رحمتت را هیچ مرزی نیست ای تو خالق دعا و مالک" آمین"... فرستادن صلوات یادتون نره آپلود عکس
Send Scraps

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ ﴿۸۲﴾ چون به چیزى اراده فرماید کارش این بس که مى‏گوید باش پس [بى‏درنگ] موجود مى‏شود (۸۲) **خـــــــــــــدایـــــــــــــا شـــــــــکــــــــــرتـــــــــــ** به امید مادر شدن تمام دوستای منتظرم >>اللهم صلی علی محمد وال محمد و عجل فرجهم
آپلود عکس نی نی های تاپیک....... نفس خانم ........نی نی گلبرگ جون حسنا خانم......نی نی هانی جون اینور خانوم.....نی نی سرنای جون اقا اریا .......نی نی عسل جون (ناامیدم نکن) اقا کیارش ....نی نی نرگسبانو جون اقا محمد امین .....نی نی رها جون اوینا خانوم ......نی نی فهیمه جون مهتا خانوم .......نی نی میگو کوچولو دلسا خانوم .......نی نی سمانه جون اقا پارسا .........نی نی نرگس جون اقا امیر عباس .......نی نی پریسان جون آپلود عکس آپلود عکس مامانای تاپیک ..... 1.پانا جون منم ۳سال و ۱۰ماه انتظار و سه ماه پس از لاپراسکوپی خداوند منو لایق مادرشدن قرار داد.قسمت همه منتظرا که انشالله سختی که من کشیدم را هیچ کس نکشه الهی امین.۲۵سالمه. 2.صبا جون .ماهی که باردار شدم متفورمین و لووتیروکسین و بروموکریپتین. و البته همون ماه رفته بودم عکس رنگی( لوله ها کاملا باز بود و مشکلی توی عکس نبود)+ از عمل واریکوسل همسرم هم تقریبا 5 ماه گذشته بود+ عسل و دارچین تا روز 12 پری اما همسرم کل ماه رو خورد 3.نرگس جون ٢٧ سالمه... تو ماه ١٤ اقدام باردار شدم اول از همه به لطف خدا و بعدشم کلومیفن و هاش سى جى و متفورمین و حلواى میتى( اولین بار بود میخوردم) و فک کنم عکس رنگیم موثر بود ی ماه قبلش انداختم و لوله چپم بسته بود... 4.ستین جون 26سالمه از دوره نوجوانی متوجه شدم پلی کیستیکم بعد از پنج ماه اقدام و دو دوره مصرف دارو باردار شدم. ماهی که باردار شدم قرص لتروزول, آمپول اچ ام جی و اچ سی جی استفاده کردم 5.مریم جون سال ...شیش ماه اقدام طبیعی ..بارداری پوچ کورتاژ شد..شیش ماه استراحت.الانم از مهر اقدامم. دو دوره دارو خوردم.آذر عکس انداختم...مشکل:تنبلی تخمدان..بعد کورتاژ ،لوله سمت راست چسبندگی و هیدروسالپنکس شد.همسر واریکوسل عمل کرد 6.غزل جونم ن ماه آخر علیرغم میل دکترم دارو مصرف کردم چون دکترم به ای وی و یا ای یو اصرار داشت اما من چون خیلی امیدوار بودم خواستم دارو مصرف کنم اون ماهم مقدار داروهام نصف ماههای قبل بود داروهام لترو و 3 تا Hmg و دوتا hcg خیلی وقت بود که متفورمین هم نمیخوردم و بعد از هفت سال بیبی روز 33 مثبت شد 7.هنگامه جون 29 سالمه و دو ساله ازدواج کردم حدودا یک ساله می دونم که تنبلی تخمدان دارم.. 6 ماه قرص دیان خوردم برای کم شدن کیست هام... بعدش سه ماه پیاز درمانی به همراه عرق رازیانه و بومادران و زیره سیاه و عسل و دارچین ماه آخر هم حلوای میتی رو خوردم... سه ماه اقدام بودم که ماه سوم باردار شدم.. راستی این سه ماه گلوکوفاژ و فولیک اسید هم خوردم 8.مانیا جون 29 ساله .سال 89 مزدوج شده ..ماه یازدهم : لتروزول روزی 4 تا - دکترم آمپول اچ سی جی داده بود روز 11 و 13 که من نزدم گوش ندادم دکترم عوض کردم 12 رفتم سونو گفت فولی خوب نداری دو تا آمپول فوستیمون داد که یکی همون شب ساعت 9 و یکی 14 ساعت 9 شب زدم و بعد روز 34 بی بی مثبت شد خدا رو شکر و من نی نی دار شدم الانم دخملم توی شکمم هست راستی یادم رفت بگم ماه آخر حلوای میتی رو از روز 2 تا روز 12 صبح ها ناشتا دو تا قاشق غذاخوری می خوردم که به نظرم توی گرم کردن رحمم نقش داشت اما توی تولید فولیکول نه پریسان جون شیما جون سمانه جون سارا میس جون منم 30 سالمه ، 8 ماه اقدام بودم ماه دوم فهمیدم تنبلی دارم، 2دوره لتروزول و گلوکوفاژ خوردم ولی فایده نداشت، شوهرم هم واریکوسل خفیف داشت تا اینکه دارو خورد و ماه قبل از اینکه میخواستم برم ای یو ای بدون هیچ دارویی طبیعی باردار شدم ، فقط مولتی ویتامین خوردم با فولیک اسید با عسل و دارچین ، شوهرم هم غیر از قرصش ویتامین ای و ث میخورد، فقط و فقط خواست و لطف بینهایت خدا بود که ازش خواستم نیلو جون بهار جون عسل ناز جون 22 سالمه چهار ماهه اقدامم دو ماه لترزول و اچ سی جی مصرف کردم یک ماه کلومیفن که کیست زدم برطرف شد یک ماه هم هیچ دارویی نخوردم که الان پریودم اما اینماه از سوم پری لترزول میخورم گلوکوفاژم میخورم اینماه حلوای میتی رو هم میخورم تا ببینیم خدا چی میخواد .مامان متین(سودا) بیشتراز دو سال منتظرم گلوکوفاژ و فولیک اسید میخورم چند دوره لتروزول و.کلومفین یه دوره هم امپولhmgوhcg اما ناموفق بود اسفندماه جراحی لاپاراسکوپی کوتر تخمدان انجام دادم همچنان منتظرم امیتیس .27 ساله ، چهار ساله ازدواج کردم ، تقریبا سه ساله تو اقدامم برای بارداری ، به غیر از آی یو آی و آی وی اف همه کاری کردم.از داروهای شیمیایی گرفته تا گیاهی،تنها مشکلم پلی کیستیک بودنه،رحمم تک شاخ بود که عملش کردم،شوهرمم سالمه،در حال حاضر هیچ دارویی نمیخورم بجز گلوکوفاژ و فولیک اسید شیدا جون اوا جون ارمادا .دوسال منتظر بودم .ماه اخر 5 تا گونال .دوتا اویترال .کلوموفین .کلسیم .فولیک اسید مصرف کردم و اینکه قرار بود برم ای یو ای که کنسل شد و با لطف خدا طبیعی باردار شدم مهتا جون صبا جون سها جون آپلود عکس آپلود عکس و منتظرای تاپیک ... 2.مهراد کوچولو اینم مشخصات من: ۲۷سالمه ۵ماهه اقدام کردم تازگیا فهمیدمpco هستم دو ماه لتروزول خوردم با یک فولی ۱۹ باردار نشدم این ماه از روز پنجم پریود تا نهم روزی ۲تا کلومیفن روزای ۱۰-۱۱-۱۲ هم روزی دوتا hmg 4.مسیحا .25 سالمه یه سال ازدواج کردم سه ماه منتظر الانم دارم کلومفین میخورم 5. بهگل 28سالمه 3ماهه اقدام کردم روزی یک متفورمین میخورم و داستینکس بخاطر پرولاکتین بالا و ازین ماه دوفاستون واسه پری شدن.ویتاگنوسم دست و پاشکسته همینطور ویتامین د شوهرمم هم تعدادش هم تحرکش کمه و دارو میخوره 6.سویل ای 29 سالمه...19ماه دست وپاشکسته اقدامم...با یک دوره اقدام جدی و عکس رنگی (سالم) لتروزول و آمپول اچ ام جی و اچ سی جی و داستینکس بخاطر پرولاکتین بالا باردار شدم...تو هفته 6اسفند 93 سقط شد...فعلا ال دی مصرف میکنم تا یه سری آز بدم و خرداد دوباره برم اقدام...همسرمم سالم 7.صنم 28. ساله یک سال و پنج ماه متتظرم تنبلی و گلفاژ ویتامین ای فولیک اسید و قرص برای کم کاری تیرویید شوهرمم سالمه کلو مفین 4 دوره 9.کوثر.27ساله دوساله اقدامم بهمن 92بدون داروباردارشدم اما 3اردیبهشت93سقط شد الان ده ماهه دوباره اقدامم مشکلم کوچک بودن فولیهام بود اما ماه قبل سونو یه کیست پنج سانتی نشون داد 10.زهرا( jahla) 25 ساله این اردیبهشت میشه یکساله که عروسی کردم و 10 ماهه منتظر مادر شدنم و شوهرم سالمه و خودم متفورمین و فولیک اسید و لتروزول و امپول hcg مصرف میکنم ماه پیش کیست 5 سانتی داشتم اینماه نصفش با پری رفت این مدت دوبار عفونت ادراری شدید گرفتم بخاطر اقدام های زیاد 11.مونا منم 26 سالمه و 7 ماه اقدام.تنبلی تخمدان دارم.تا الان دوفاستون و الان ماه دوم که کلومیفن و اچ سی جی باید بزنم.دیشب کلو تموم شد و پس فردا باید آمپول بزنم برم اقدام.برام دعا کنید. 12.بلفی 32 سالمه واسه دومی تو اقدامم 1 سال ونیمه که اقدام بی ثمر داشتم کلومیفن خوردم جواب نگرفتم این ماه لتروزول خوردم البته هر ماه هم امپول هاش سی جی میزنم 13.مهدیه 2سال و نیم اقدام سه بار سقط یک دوره به تجویز خودم کلومفین خوردم و متقورمین مصرف می کنم 28 ساله . 15.ماهیسا،منم 23سالمه،پنج ماه اقدام ،مشکلم تنبلی تخمدان خفیفه. سه ماهه متفورمین میخورم ایشالا که با دعاهای شما این ماه نتیجه بگیرم . 16.iهستی جون 21سالمه 8ماهه ازدواج کردم،5ماهه اقدامم تنبلی تخمدان دارم وpcodهستم،کلومفین ولتروزل وگونال و اچ ام جی داشتم که باوجوداین دارو ها اصلافولی نداشتم شوهرم سالمه 17.سحر جان 36 سال.........یه بارداری پوچ......قبلا تنبلی نداشتم ..الان تنبلی تخمدان گرفتم...........الانم لتروزول میخورم تا بعد پری برم یه ازمایش و سونو بدم 18.سهیلا جون 23سالمه.دو سالو دوماهه ازدواج کردم .دوساله اقدام داشتم.تنبلی تخمدان دارم .پرولاکتینمم بالاست .هر ماه پنج روز لتروزول.روزی یه متفورمین با آممول اچ ام جی .یه دو مینو کریتیپین در روز برای پرولاکتین میخورم فولیک اسیدم.میخورم..شوهرمم سالمه. یه سال پیش یه بار بتا اومد بالا .اما درد زیر دل داشتم .که دکتر رفتم کگفتن حاملگی ناموفق.و خودشم برطرف شد.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

.آپلود عکس ******قوانــــــــــــیـــن تـــــــــا پــــــــــیــــــــکـــــــــــــــ****** 1.این ششمین تاپیک ماست و ما تقریبا حدود دو ساله ک در کنارهمیم .ا از جزییات درمان هم تا حدودی با خبریم ..ز دوستای جدید ک وارد تاپیک میشن خواهشمندم اندکی صبر و حوصله به خرج بدند و با پرسیدن سوالشون منتظر پاسخ دهی از طرف دوستام باشن ... 2.لطفا از هرگونه پست اضافی ک باعث افزایش صفحات تاپیک میشه خودداری کنید ...پست هایی نظیر نقظه یا ....واگر ب خاطر کمی سرعت سایت مجبور شدید لطفا هر چه سریعتر نسبت ب پاک کردن پست خود اقدام کنید... 3.این تاپیک شامل افرادی میشه ک عضو ثابت تاپیک باشن ..و ازنوشتن اسامی افراد منتظر ک فقط ی بار ب تاپیک میان جدا معذوریم ... 4.افرادی هم ک عضو ثابت اینجان لطفا ما رو از درمان جدیدشون باخبر کنن... آپلود عکسببخشید ک اینقدر رک گویی کردم ... شما ک میدونید چقدر دوستون دارم ....
Sendscraps.com

یاعلی
2720
تنبلی تخمدان یا پلی کیستیک چیست؟ برای اینکه راجب بیماریهای تخمدان بدانیم ابتدا باید درباره تخمدان وعملکردش به زبانی ساده بیشتر آشنا شویم در تخمدان زنان سلولهای اولیه ای وجود دارد که که این سلول تبدیل به تخمک میشوند و در صورت لقاح با اسپرم جنین بوجود خواهد آمد اما تخمک چگونه و چرا بوجود می آید درون مغز هر انسانی غده ای با نام هیپوفیز وجود دارد و داستان تخمک از اینجا آغاز میگردد اول هر دوره پریودی هیپوفیز دستور(هورمونی) با نام FSH را صادر میکند که به تخمدان دستور میدهد که چند سلول از سلول های اولیه ای را که فقط در تخمدان وجود دارد رشد بده و تخمدان 9 الی 10 تا از این سلولها را انتخاب میکند وشروع به رشد دادن آنها میکند این سلولهای در حال بزرگ شدن از خودشون دستوری (هورمون) با نامهای استروژن و پروژسترون تولید میکنند برای رحم که به رحم دستور میده که خودتو برای ورود تخمک و یک بارداری احتمالی آماده کن و رحم هم شروع به رشد کردن و آماده کردن خودش میکنه و دیواره هاش رو بیشتر میسازه (با مویرگهای بسیار ظریف) بین روزهای 12 تا 16 بعد از آخرین پریودی دوباره هیپوفیز یک دستور دیگه ( هورمون) با نام LH میده که به تخمدان دستور میده بزرگترین و بهترین وآماده ترین سلول را برای تخمک شدن به رحم بفرست و فقط 1 سلول را و به بقیه سلولهایی که این ماه آماده کردی هم برای پشتیبانی از تخمک به ساختن هورمون پروژسترون ادامه بدهند تا اگر جنینی به وجود آمد بتونه به زندگی داخل رحمی اش ادامه بده اگر حاملگی صورت بگیره جنین به همون سلولهای پشتیبانی که پروژسترون تولید میکردند دستور ادامه تولید پروژسترون را میدهد واگر حاملگی نداشته باشیم هیپوفیز دوباره همون دستور FSH را میدهد سلولهای قبلی تحلیل می روند و تخمدان دوباره شروع به رشد دادن سلولهای جدید میکند و هر ماه این داستان از زمان بلوغ تا یائسگی ادامه دارد حالا چرا دچار مشکلات وبیماریهای تخمدان میشویم و یک جواب ساده خواهیم داشت هر وقت در این چرخه مشکلی بوجود بیاد مثلا در خود تخمدان ویا هیپوفیز ویا داخل رحم ویا هر علتی از جای دیگه بدن بتونه در روند این چرخه مشکل بوجود بیاره در این صورت فرد دچار بیماریهای تخمدان میشه از جمله دلایلی که باعث تداخل میشه در این چرخه (هیپوفیز- تخمدان- رحم) · چاقی(چربی بدن افراد چاق میتونه باعث زیاد شدن هورمون استروژن و هورمون مردانه بشود) · علت های ژنتیکی · استرس های روحی · مشکلات هورمون انسولین و دیابت · مشکلات و بیماریهای تیروئیدی · مشکلات غده فوق کلیوی · تومورهای مغزی · مشکلات وبیماریهای عفونی ومیکروبی لگن ورحم · بعضی داروها با پروژسترون ها و هورمون های · و خیلی دلایل شناخته شده و غیر شناخته شده دیگه میتونه باعث تداخل در عملکرد درست تخمدان بشه اولین و مهمترین علامتی که میتونیم بفهمیم دچار مشکلات تخمدانی شدید نامنظم شدن پریودی ها( قاعدگی) است از شایعترین مشکلات تخمدانی تنبلی تخمدان (PCO) یا سندرم تخمدان پلی کیستیک است علائم بیماری عبارتند از: - نامنظمی قاعدگی بصورت قطع قاعدگی - طولانی شدن قاعدگی- قاعدگی شدید و... - نازایی ( البته با درمان بهبود می یابد) - چاقی - افزایش هورمون های مردانه - جوش و آکنه - افزایش موهای صورت و ضخیم شدن موها - کاهش موهای پیشانی - چرب شدن پوست بدن اکانتوزیس نیگریکانس است یکی از علامتهایی که در سندرم پلی کیستیک تخمدان (تنبلی تخمدان) در افراد چاق مشاهده میگردد که بیشتر در قسمتهای گردن - زیر بغل - زیر پستان - کشاله ران است Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA /**/ - در سونوگرافی کیست های متعدد یافت (میشود البته گاهی با وجود این که بیماری وجود دارد اما سونوگرافی منفی میشود پس فقط به جواب منفی سونوگرافی نمیتوان اکتفا کرد) ولی سونوگرافی بهترین راه پیگیری بیماری هست و از طرفی وقتی سونوگرافی از راه واژینال باشه جواب دقیقتری از بررسی تخمدان را داریم اما در دختران باکره نمیتوان از این راه استفاده کرد و از طرفی چربی زیاد شکم در برخی بیمارها و بعضی دلایل دیگر میتواند در جواب سونوگرافی اختلال ایجاد کند - ممکن است قند خون بالا باشد - در برسی آزمایشگاهی LH بالا است و FSH پایین است - میزان هورمون استروژن بالا است - در کم کاری تیروئید تنبلی تخمدان یا (PCO) دیده میشود - برخی داروها میتوانند در ایجاد بیماری موثر باشند درمان روند درمانPCO حداقل 6 ماه تا 1 سال است و اثرات درمان حدود 1 سال بعد از شروع درمان مشخص میشود برای موهای زائد از لیزر استفاده میکنند افراد چاق باید وزن خود را کاهش دهند و کاهش وزن در روند درمان بسیار- بسیار زیاد موثر است داروها 1- سیپروترون کامپاند (دیان) diane شروع روز پنجم قاعدگی به مدت 21 روز هر شب 1 عدد مصرف شده وبعد از تمام شدن هربسته 7روز دارو نمی خورید و از روز 8 بسته بعدی را آغاز میکنید و یا LD مصرف شود به هر حال جز اساسی درمان برای بهبودی مصرف داروهای پیشگیری از بارداری است برای تنظیم در مدت چرخه های قاعدگی 2- اسپیرونولاکتون 25 میلیگرم به میزان 2 عدد قرص هر روز 3- متفورمین 500 میلیگرم روزی 1 عدد بهتر است (این دارو در شرایطی که فرد اضافه وزن دارد و شواهدی دال بر بالا بودن قند خون داریم داده شود) 4- هر سه داروی بالا در حدود 1 سال درمان شما را به بهبودی می رسانند اما داروهای اصلی ورزش - کاهش استرس حال این استرس چه خود را با پرخوری پدیدار کند وچه با بی اشتهایی فرقی نخواهد داشت چون شما را متضرر خواهد کرد داروهای دیگری نیز برای درمان وجود دارد که بر حسب علت بروز بیماری به فرد داده میشود مثل وقتی که متوجه شویم فرد دارای مشکلات تیروئیدی است و یا دارای مشکلات غددی باشد که فرد در این صورت حتما باید به یک پزشک متخصص غدد مراجعه کند و پیگیری کند مصرف اسپیرونولاکتون همراه با سیپروترون کامپاند به همراه هم مشکلی ندارد به نظر برخی اساتید مصرف این دو موجب اثر بخشی بهتر نیز میگردد اما بهتر است متفورمین را در ساعات دیگر وبه همراه یکی از وعده های غذایی میل شود
تاپیک حلوای میتی http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=570766&PageNumber=1 تاپیک 5 خانمای تنبلی تخمدان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1026647
.
.خدایـــا برای خوب شدن و خوب مـــانـــدن ، اراده کرده ایم امّــــا.... بی عنایتت، بال پرواز نخواهیم داشت... یاریمان ده تا همانی باشیم که از خلقتمان بر خود ببالـــــــی...
2714
سلام بچه ها ..من دارم پست های بالا و مرتب میکنم ان شالله در اسرع وقت ب سوالاتون جواب میدم ..ماشالله همه بیدارن ک ..خخخ
خوابم میاد دیگه ان شالله تکمیل اسامی فردا صبح
سلام ، تاپیک نو مبارک. اینم اطلاعات من بیست و هفت ساله ، چهار ساله ازدواج کردم ، تقریبا سه ساله تو اقدامم برای بارداری ، به غیر از آی یو آی و آی وی اف همه کاری کردم.از داروهای شیمیایی گرفته تا گیاهی،تنها مشکلم پلی کیستیک بودنه،رحمم تک شاخ بود که عملش کردم،شوهرمم سالمه،در حال حاضر هیچ دارویی نمیخورم بجز گلوکوفاژ و فولیک اسید
دلـــــم گـــــرم خــــــــــداونـدیـــــســـــتـــــ کـــــه بـــــا دســــــــــتان مـــــن گـــــنـــــدم بــــــــــراے یـــــاکـــــریــــــــــم خـــــانـه میـــــریـــــزد... چـــــه بخـــــشنــــــــــده خــــــــــداے عـــــاشقـــــی دارم، کـــــه میــــــــــخـوانـــــد مـــــرا بـــــا آنــــــــــکـــــه میـــــدانـــــد گنــــــــــهکـــــارم. دلـــــم گـــــرم اســـــت ومــــــــــیدانـــــم بـــــدون لـــــطفـــــ او تنهــــــــــاے تـــــنـــــهایــــــــــم
2706