2726
عنوان

خدایا شکرت من مامان شدم!!!!!!!!

3180 بازدید | 153 پست
سلام خانم های گل . من مدت زیادی هست که میام اینجا و از مطالب و تجربیات شما استفاده می کردم ولی عضو نبودم تصمیم داشتم به محض اینکه باردار شدم تو این سایت عضو بشم ، خدا رو شکر خوشبختانه امروز بی بی چک زدم و مثبت شد . خوشحال می شم که از تجربیاتتنون استفاده کنم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوش اومدی و مبارکه عزیزم
خدایا شکرت بابت تمام نعمتات...شکرت بابت شوهر خوب و آقا.... شکرت بابت فرزند سالمی که در راه داریم...شکرت که خوشبختیم...هزاران بار شکر خدای مهربون...خانواده سه نفرمونو حفظ کن در پناهت خدای مهربون و رحیم...
2728
خدا رو شکر خبر خوش اول ماه ان شاء الله ماه خوبی برای همه باشه برای منم دعا کن
یالله یا کریم یا أول یا آخر یا مجیب 💚 لا حول ولا قوة الا بالله العلی العظیم رَبِّ لا تَذَرْني فَرْداً وَ اَنْتَ خَيْرُالْوارثين
مرسی دوستای گلم من امروز روز 27 پریودم بود دوره هام 30 روزس . بی بی چکم خیلی زود پر رنگ شد البته این روزا علایم خیلی زیادی داشتم .حالا نمی دونم تا روز پری منتظر بمونم یا فردا برم آزمایش در ضمن به دکترم زنگیدم گفت تا 21 اردیبهشت نیست حالا چکار کنم
2706