2410
2553
مامانای گل .خدا خواسته که من برای باردوم مامان بشم . بچه اولم بیمه تکمیلی داشتم کسری زایمان کردم الا ن تکمیلی نداریم و دلمم نمیاد 7میلیون برای زایمان بدم فعلا هفته هشتمم با ویارهای وحشتناک
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام اول بیمارستان رو انتخاب کنم بعد ببینم بهترین دکترش کیه
به خاطر کندن گل سرخ،اره آورده اید؟/ اره ؟/ چرا اره ؟ / فقط به گل سرخ بگویید: تو !هی تو ../ خودش می افتد و می میرد(بیژن نجدی )
2456
سولماز جان من هنوز پزشک قبلیم دارم میرم ...و ایشون فقط کسری کار میکنه...
فعلا که سه تا تاپیک زدم .هیچ جوابی نگرفتم اخه خداییش دلم نمباد 7 تومن بریزم تو جیب بیمارستان
چرا کسی کمکم نمیکنه....نی نی سایت چرا اینطوری شده .بعد از یک سال امدم تاپیک زدم
2714
2706