2737
2734
آپلود عکس سلام به دوستان عزیزم بلاخره رسید از فردا ماه رجب شروع میشه یکی از چهار ماه حرام هست که از اهمیت بسیار بالای برخودار هست ماهی که ثواب و گناه در اون دوبرابر نوشته میشه ماه ولایت امیر المومنین ماه یگانگی با خدا ماهی که به قول بزرگان دعاهای که در این ماه هست حتی در ماه رمضان هم یافت نمیشود بخواید تا خداوند توفیق اعمال این ماه رو به همه ما عطا کند اگر براتون مقدور هست حتما روزه این ماه رو فرمواش نکنید حال به هردلیل نمیتونید روزه بگیریه صدقه بگذارید کنار به نیت روزه ای ماه ان شالله براتون ثوابش رو بنویسن امشب شب اول ماه هست و اعمالی براش ذکر شده مهم ترین عمل اون شب زنده داری و احیا امشب هست حتما ساعتی از شب رو بیدار باشید حتی براتون مقدور نبود قبل از خواب یک راز و نیاز کوتاه با خدا داشته باشید دو رکعت نماز برای سلامتی امام زمان بخواید برای فرج اقا دعا کنید بیایید از امشب به خدا بگیم خدایا من دستانم خالی هست برای ماه رجب تو را به خوبان عالم به چهارده معصوم قسم هر انچه خیر و برکت هست به ما عطا بفرما .. (دعای الهی عظم البلاء رو به نیت فرج امام زمان میخوایم دسته جمعی با هم بخونیم هر کس مایل هست امشب برای فرج امام زمان دعا کند بفرمایید اسمتون رو قید کنم ان شالله که امام زمان امشب دعاگوی همگی اتون بـاشه و ان شالله بتونید بهترین بهره را از این ماه بگیرید و با یک امادگی قبلی وارد ماه شعبان ماه پیامبر خدا برید و در ماه رمضان به بهترین شکل به خدا برسید. و تمام خیرات و برکات به حق امیر المومنین براتون امـضا شود)) ++دعای الهی عظم البلاء رو امشب همگی راس ساعت 10 شب با هم بخونیم هر کس مایل هست بفرمایید اسمتون قید شود دعای برای بقیه فرمواش نشود)) اللهم عجل لویک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها آپلود عکس

きらきら噴水

آپلود عکس آپلود عکس
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●
آپلود عکس ختـــــم دسته جمعی دعای فرج (الهی عظم البلاء) به نیت سلامتی و فرج امام زمان آپلود عکس 1-زهرا سادات (مامان ریحانه و رایحه) 2-شیما 3-یاسمن 23 4-صبا 5-مامی 68 6-گل بانو 7-نفس 8-رومینا 9-منیر 10-شیما 11-Parniaa 12-مهشید 13-زهرا 14-NI KI TA 15-nikooli 16-خانم حنا 17-سما 77 18-نیویکا و رزا ۹۰ 19-شمیم جون 20-مادرانه 21-حنانه 22-آسیه (مامان نیاز) 23-روشنک 24-حدیث 25-همسر روشنک 26-مامان حسام 27-ابر بهار 28-الهه (منتظر نی نی) 29-یه دونه 30-زن دادش شیما 31-یاس 32-ماه من 33-فانوس 34-مهدانه 35-titi 36-UKABED 37-fafar119 38-fafar119 39-fafar119 40-فرشته شرقی 41-سپیدار تنها 42-amir abbasam 43-نرگس 44-نرگس 45-نرگس 46-پرگل 47-پریسان 48-ماه سان 49-فاطمه سارا 50-خوشبخت 51-aida 52-نازگل 2000 53-goulbano 54-PARLA 55-اوا.رها 56-mrs abel tree 57-همسر mrs abel tree 58-رز 59-خواهر رز مریم 60-دایانا 61-زهرا 62-نوشین 63-دختری از شهر باران 64-ارمادا 65-نادیا 66-مامان titi 67-فضه 68-گلنسا 69-ململ 70-ارگرین 71-زمستون بهاری 72-نرگس 73-الی 65 74-مرضیه 75-شمیم 76-الناز مامان پارمیس 77-samira-v 78-نور 79-سارینا 80-مامانی اروین 81-میرزا 82-baran 83-mamiavesta 84-صحرا 85-در ارزوی پراونگی 86-اطلس
● عشق تو حالیست که فانی شدنی نیست وصف نتوانش کرد به کس دم زدنی نیست یا موسی بن جعفر علیه السلام ●

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
اگر به هر دلیل نشد ساعت ده بخونید عیب نداره مشگلی نیست. اما حتما بخوانید امشب و دعاتون برای فرج امام زمان باشه اول از همه.
صدقه از امشب بزارید کنار. مشگلی نیست عذر شرعی دارید.
2706