2737
2739
عنوان

قیمت به روز پرستار بچه

1533 بازدید | 8 پست
سلام خانوم ها، لطفا اگه میدونید بگید قیمت روزی پرستاری بچه چند تومنه؟ اگه بچه رو ببره خونه ی خودش چی؟ بچم فقط پنج ماهشه به نظرتون هنوز زوده؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
من نشنیدم بچه رو با خودشون برمیدارن میبرن .. پرستار میگیری که بچت تو خونه خودش راحت باشه و بخوابه و با اسباب بازیهاش سرگرم باشه دیگه .. اگه قراره 7 صبح بره خونه پرستار خب ببرش مهد
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
منم نظر سمیرا جون رو دارم ............ اصلا همون اماده کردن و بیدار شدن و بردن و اوردنه سخته .........مهد هم همینه ......ولی پرستار خوبیش اینه که دیگه کلی کاره خودت سبک میشه ماهی هفتصد تومن ؟! واسه چند روز کار و چند ساعت در روز .........راضیه کم کاری نمیکنه؟ نمیگه بیشتر به من بدید من دیدم 500 تومن دادن بعد یهو غالشون گذاشته و رفته .......روش نمیشده بگه حقوقم رو زیاد کن حالا من گفتم واسه دو روز در هفته که بچه رو نگهداره و کار خونه رو هم بکنه 400 الی 450 تومن بدم ...............راضی نشده !!!! موندم وااالااااااا
2738