2737
2739
این ماه برای اولین بار از شب 5 پری تا 5 شب ،شبی دوتا لتروزول خوردم ولی از فردای روزی که خوردم تخمدان سمت راستم به شدت درد میکنه روزایه 14 تا 17 که امونمو برید الانم که روز 20 هستم بازم درد میکنه و ول میکنه . دلیلش چیه؟
گاهی گمان نمیکنی و میشود. ... خدایا شکرت
سلام عزیزم منم این ماه از 3پری تا7پری شبی یکی خوردم اما دردی ندارم فقط روز17پری چند قطره خون ازم اومد فک کنم تخمک گذاری بود 12پری رفته بودم سونو گفت2فولیه غالب15 م م داری فک کنم 17پری آزاد شدن- سونو رفتی؟؟
عشقم...همه زندگیم...فقط شوهرم...دیگه هیچی نمیخوام...جز یه پسر ناااز
من الان روز 28هستم همین 2_3روز پیش دردم خوب شد من چند ماهه میخورم گاهی اوقات این دردارو دارم ولی چیزی نیست سونو هم میرم مرتب که خدایی نکرده کیست نباشه ولی مشکلی نیست بخاطره قرصاس که تخمدانو فعال میکنن اون روز 14_17هم موقع تخمک گذاریت بوده که درد خیلی زیاد داشتی

خدایا شکرت...پسر گلم خوش اومدی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام. منم این ماه دومین ماهه میخورم. از پنج پری شبی دوتا. ماه قبل ازاین دردا نداشتم. باردارم نشدم. این ماهم تازه شروع کردم. شاید برای این باشه که فولی غالب داری. من که فولیهام ریز بود ماه پیش
با قدرت و توکل داریم تمام سختی ها رو پشت سر میذاریم
2738
2706