2737
2734
هرکدوم ازین ماشینا یه مشکلی دارن جک چینیه میترسم دوسال دیگه خیلی افت قیمت پیدا کنه دنا میگن موتورش جالب نیست زانتیا خیلی قدیمی شده مگانم با این قیمت باید دنده دستیه چند سال کار کرده خرید میترسم پولمون حیف شه تا حالا ماشین دست دوم نگرفتیم
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط 206
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.
2731
البته بدون صندوق سفید خیلی مناسب واسه خانوماست
بیایید کمتر خطوط قلبمان را اشغال کنیم شاید خدا پشت خط باشد خدایا مرا به آنجایی برسان که هیچ چیز جز راضی بودن تو برایم مهم نباشد خدا جون دخترمو به خودت میسپارم حافظ خونواده ی سه نفرمون باش.
2738
سلام
هنگامی که روح در تو دمیده شد درشکم یک زن هستی    هنگامی که گریه میکنی در اغوش یک زن هستی            هنگامی که عاشق میشوی در قلب یک زن هستی                        زن امانت است نه برای اهانتزن
دوستان واسه خودم نمیخوام میخوام برای خانواده مناسب باشه 206 هاچ بک خیلی کوچیکه در ضمن از ماشینای ایران خودرو هم دیگه نمیخوام
نینی من چه نازی،چی شد اومدی تو بازی،بگو خدایا منو نندازی