2737
2734
عنوان

توروخدا کمکم کنید... عاجز موندم!!!

1124 بازدید | 67 پست
پسر من ٨ ماهشه، از همون نوزادیش سر دارو خوردن خیلی ادایی بود، همیشه سر واکسناش و استامینوفن خوردنش مشکل داشتیم با هم. چه داروی ایرانی چه خارجی عق میزد بالا میاورد ک حالا استامینوفنو به شکل شیاف بهش میدم. هر روز هم سر قطره های مولتی ویتامین و آهن با هم درگیریم... حالا مشکلی ک الان دارم اینه ک سرماخورده گلوش چرک کرده دکتر ٤ تا شربت بهش داده هم واسه سینه اش هم آنتی بیوتیک... سرفه داره حسابی، آبریزش بینی و تب، شربتاشم ٨ ساعت و ١٢ ساعت یه باره ده روز هم باید بخوره، هر سری ک بهش دادم با ترفندهای مختلف، تو اب قاطی کردن، داروخوری پستونکی، مسخره بازی دراوردن،... هر سری بعد ١٠ دقیقه عق زد بالا آورد. خب چجوری خوب شه!؟!؟ یعنی چنان آچمز موندم ک خدا میدونه... ساعت ١٢ باز یه سری باید میخورد بعد یه ربع بالا آورد دیگه عین شکست خورده ها موندم چه کنم... حالا اگه قبلا اهن و مولتی هم با بدبختی میخورد، سهم امروزشو هر سری بالا اورد... حالا بگم ده روز هم اهن و مولتی ندم، داروهای سرماخوردگیشو چیکار کنم خب چرک داره.... توروخدا ملتماسه کمکم کنید اعصابم خورده یعنی هر سری ک تو خواب تق و تق سرفه میکنه داغون میشم...!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
چون سرما خورده آهن و مولتی رو قطع کن آنتی بیوتیک رو حتما حتما بده . چیزی نده بزار گشنه بشه شربت رو دادی بلافاصله شیر یا غذای سبک بده
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
اصن امروز نه غذای درستی خورده نه شیر هر سری معدش خالی بوده ک من فکر میکردم شاید چون معدش خالیه داروی میخوره بالا میاره، تازه دو تا از شربتاش اصلا بدمزه نیست ولی اینطوری میکنه
2738
میتونی بعد شربت آب بدی مزه دهنش عوض بشه
زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است زیرا زنان اسیر دیگر قادر نخواهند بود انسانهایی آگاه و آزادیخواه پرورش دهند . سیمون دوبوار
فقط با اب قاطی کردم چون نه ابمیوه میخوره نه شیرخشک... امروز سه سری رو فرشی شستم هی بالا اورد داروهاشو ماشالا بچه ها هر چی خصلت خوبه از پدر و مادر میگیرن هرچی من خودم تو دارو بی ازار بودم هستم شوهرم هنوزم تو این سن سر دارو ادا داره
پاترا جون انقد بعدش اب دادم ک یه ربع گذشت گفتم خب خداروشکر این سری بخر گذشت... سرفش گرفت عق زد بالا اورد... اینجوری اصن خوب نمیشه... به دکترش امروز گفتم آمپول بده گفت نمیشه این داروهاش امپول نداره
می ریزه بیرون کنجدی جان... واسه همین رفتم داروخوری پستونکی گرفتم چون خودش پستونکیه... تا فهمید توش داروعه دهنو سفت میبست نمی زاشت بزارم دهنش... با قطره چکون یا سرنگای داروخوری هم ک بهش میدم یا تف میکنه بیرون یا تو حلقش نگه میدار با گریه قل قل میکنه یا میریزه بیرون یااگرم مجبور شه قورت بده اخرش بالا میاره... یعنی مغزم واقعا دیگه کار نمیکنه
پسر منم اولش که دارورو شروع کنم همینطوره ولی با وعده و وعید میخوره مثلا میگم بخور گوشیمو یه لحظه بهت میدم ا نم میخوره البته فقط با این لیوان کوچولوهایی که رو در شربت میزارن میشه راحت یک جا داد وگرنه با قاشق سخته یا میبرمش دم در اتاق میگم بریم بیرون بعد میگم آخ آخ شربتتو نخوردی بازم میخوره و میبرمش و بعد را میوفته هر دفعه این فیلم ماست شمام امتحان کن شاید جواب داد.
 آنکس که لذت یکروز زیستن را تجربه کند  گوئی که هزار سال زیسته است و آنکه امروزش را در نمیابد هزار سال هم  به کارش نمی آید . 
2706