2733
2734
عنوان

امروز پیش دکترم بودم ....

582 بازدید | 12 پست
امروز دکترم واسم وقت سز داد دقیقا سی و هشت هفته تمام ، گفت میتونم تا سی و هشت هفته و پنج روز صبر کنم اگه مشکلی نباشه . حالا به نظرتون همون سی و هشت هفته پر شده باشه برم خوبه ؟ سه تا آمپول بتامتازون هم بهم داده که سه روز آخر منتهی به سز بزنم ، لازمه یعنی واسه بچه ای که رسیده ؟
با حیوانات مهربون باشیم 🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من توی هفته 30 دکتر برام آمپول بتا تجویز کرد دوتا زدم. گفت احتمال زایمان زودرس داری. درسته که هرچی بچه بیشتر باشه تو دلت بهتره اما اگه زیاد هم بمونه خطراتی مثل خفه شدنش یا مدفوع کردنش پیش میاد. دکترت گفته حداکثر سی و هشت هفته و پنج روز به نظر من هرروزی که می بینی از نظر راحتی خودت و خونواده و کارهای اداری و تاریخ خوبه انتخاب کن بین سی و هست تا سی و هشت و پنج روز برو سزارین
2738
حب با توجه به شرایطت داده دیگه. همون روزی که خودش میگه برو بیمارستان . من سر پسر اولیم سزارینم رو انداخت هفته سی و نه به بعد اما سر این یکی میگه احتمالا هفته سی و هفت یا سی و هشت. دکتره یه چیزی می فهمه میگه