2737
2734
ایده از هم بگیریم
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود
روش خاصی دارین؟ همه نظر بدین لطفا
زندگی رسم خوشایندی است. زندگی بال و پری دارد با وسعت مرگ، پرشی دارد اندازه عشق. زندگی چیزی نیست ، که لب طاقچه عادت از یاد من و تو برود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
به پوست به لباس
2738
شیلان الان بهترین موقع هست وزنتون رو بیارین پایین
شما کرم لیفتینگ استفاده میکنین؟
من بعد زایمان شکمم زیاد کوچیک نشد شما راه کاری دارید که شکمم و کوچیک کنم ورزش اصلا نمیکنم
خدایا به داده و نداده و گرفته ات شکرت که داده ات نعمت نداده ات حکمت گرفته ات امتحانه
همه میپندارند، که عکس پدرم را ؛ به دیوار خانه ام آویخته ام! اما نمیدانند که دیوار خانه ام را ، به عکس پدرم تکیه داده ام…. پیشاپیش روز پدر مبارک بیست درصد تخفیف ویژه روز پدر هدیه آتلیه آسو به شما عزیزان است. اول تا دوازدهم اردیبهشت را از دست ندهید http://asoostudio.ir/
چرخ بر هم زنم ار غیر مرادم گردد / من نه آنم که زبونی کشم از چرخ فلک
2706