2703
2553
من هفته 28 هستم تازه فهمیدم کم کاری تیروئید دارم.قرص مصرف میکنم. تو ذهن و رشد بچه ام تاثیر نمی زاره؟ آخه شنیدم مادرایی ک کم کاری تیروئید دارن بچه هاشون ضریب هوشیشون پایینه؟ کمکم کنید استرس دارم؟
خدایا به خاطر وجود سید حسین در کنارم ازت ممنونم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
من کم کاری تیرویید نداشتم ولی تیروییدم لب مرز بود یعنی ۷۵‘۴ بود بالای ۵ کم کاری میشه ولی من قبل از بارداری ازمایشاتم رو دادم و از ۱ ما قبل از بارداری دارو لوتروکسین شروع کردم تا اخر بارداریم و ۱ ماه بعد از زایمان دارو رو دکتر قطع کرد بینهایت دخترم باهوشه و الان ۸ ماهه و خداروشکر سالم
2714
در طل مدت بارداریم تیروییدم مرتب چک میشد و دکتر دارو رو جوری تنظیم میکرد بالای ۲ نره چون واسه جنین خوب نیست وقتی باردار باشی این عدد بیشتر میشه حتما باید دارو استفاده شه
منم لب مرز داشتم اما تمام مدت بارداری زیر نظر ی فوق تخصص غدد دارو استفاده کردم و شکرخدا پسرم مشکلی نداره،منم خیلی نگران میشدم اما هیچی نیست اصلا نترس!فقط حتما زیر نظر دکتر باش.بیماری شایعی شده و کاملا قابل کنترله. با داشتن استرس به کوچولوی توی شکمت الکی ناراحتی تزریق میکنی. اسم دکترمم فاطمه اصفهانیان بود خیلی سخت وقت میده اما دکتر حاذقی با نظر میرسید،هنوزم پیشش میرم و چند ماهی میشه که دارو نمیخورم.پسرم الان 8 ماهشه
ای که یک گوشه چشمت غم عالم ببرد ......حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد...
منم فک کنم دو سه ماهه حامله بودم فهمیدم واسه من ۲۹بود دکتر غدد رفتم هر ماه تحت نظر بودم وقرص میخوردم لووتروکسین پسرم هم اصلا مشکای نداره ولی کنترل نشه خطر ناکه با قرص درجا میاد یک و نیم ۲میشه
کاش میشد سرنوشت را از سرنوشت

من تو ۷ ماهگی بارداریم فهمیدم تیروییدم کم کاره دکتر بهم قرص لووکسین داد روزی ی نصفه ناشتا میخورم تپش قلب میگیرم فک کنم عددم ۵ بود دکتر کفت لب مرزی اگه باردار نبودی مشکلی نداشت ب خاطر بارداری باید قرص بخوری تنظیم بشه

2706