2733
2734
کسی راجع قطره ترکیبی آرامبخش + ضد نفخ اطلاعاتی داره.. دیروز خواهرم بچشو برده دکتر ب خاطر گریه های بی وقفه.. دکتر گفت سونوگرافیی بشه و دید ک هیچ مشکلی نداره.. بعد این قطره ترکیبی رو دادبا شربت متوکلو پرامید.. خواهرم صبح این قطره رو ب بچه داد بچه تا الان خوابه الان ترسیده.. طبیعیه ب نظرتون. ولی چندبار بیدار شد شیرخورد اما کلا خمار ه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
عزیزم اطلاع ندارم ولی چرابچه بیچارهرواینجوری کنیدبرای نفخ گریب میکسچرعالیه گیاهی هم هست
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
اشتباه کرد ک زنگ نزد دکترش.. الانم ک نیستن رفتن. کلاخواهرم ی جوریه غروب بهش میگم زنگ بزن مطب بپرس.. میگه تو زنگ بزززن. اینقد حساسم با این رفتار انگار من مادر بچم.. گفتم تو مادری زنگ بزن حرف بزن و .. بهش برخورد اینقدرم مغروره بالاخره زنگ نزد تا شب شد منم نزدم تا اصلاحش کنم اما نمیشه ک
2706