2737
2734
عنوان

کیا دیر ازدواج کردن؟؟؟

73914 بازدید | 603 پست
30 سال به بالا منظورم هست میخوام باهم باشیم و از مشکلاتمون بگیم واینکه آیا راضی هستید؟ کی بچه دار شدید چندوقت بعد؟ از روی اجبار به خاطر سن بچه دار شدید یا خودتون میخواستید؟
0 =2-1

بی کران جون من بعنوان کسی که بالای 30 ازدواج کردم واقعا به مشکلاتی برخوردم که البته پیش بینی هم میکردم یکیش همین بچه است درحالیکه شرایطش اصلا فراهم نیست ولی از نظر سنی دیر شده و این خیلی اذیتم میکنه و خیلی مسائل دیگه......... میخوام ببینم بقیه هم مثل من هستن یکی باشه لااقل باهاش دردل کنم
0 =2-1

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم عقد و عروسیم ۲۶ سالگی بود الان سی سالمه ،هنوز باردارم نیستم کارم ندارم واقعا ازدواج تو سن کم مثلا ۲۱ و ۲۲ خیلی بهتره.....منکه گاهی غبطه میخورم ب این آدما سر فرصت باهم بودن و رابطه و عشق و حال داشتن و سفر و‌گردش بعدم بچه و باقی زندگی من چی؟‌ نمیدونم برم دکترا، بچه یا کار.....
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
2728
من 33 سالگی ازدواج کردم 34 سالگی بچه دار شدم
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
شکوفه. جان منم خیلی به مشکل بر خوردم توی بارداری خیلی اذیت شدم
اگه فال می خواید به شماره وایبر یا واتس اپ.09216082603. وتلگرام پیام بدین برای. فال برای زمان ازدواج بسته بودن بخت و مشخصات همسر آینده و شغل و وضعیت مالی آینده و.. وبچه دار شدن و جنسیتش واینکه چندتا بچه توی طالعتون هست و مشکلات زندگی و... فقط پیام بدین زنگ نزنید چون این شماره روی لپ تاپ نصبه با سپاس. برای تماس تلفنی به شماره تلفن 09211875390 تماس بگیرید فقط برای فال کامل
2738
حالا شکوفه جان‌ جالبتر از تو‌منم که گاهی میگم جدا شم و یه زندگی دیگه... دیگه چ شود...همه چی باز از سر !!!! بنظرم حالا سن بالام آدم عروسی کرد،کرد مهم نیس مهم اینه آدما گفت هم باشن و‌خوشبخت بچه و‌کار و بقیش درست میشه....
من یه ثنای سپیدقبا و خوشبخت میشم با دعا و صلوات زیبای شما ؛ همه شما خوبانو به ذکر صلوات و دعا برای خوشبختی همه جوونها دعوت میکنم : اللهم صل علی محمد ص و آل محمد ص
.
چه جالب منم الان 31 هستم بدون بچه کاش زودتر ازدواج میکردم البته من 27 مزدوج شدم. منتهی عروسی رو 28 گرفتیم. من دلم میخواد بچه دار نشم حالا حالا چقدر بده سن بالاتر مزدوج بشی زیاد وقت نداری باید عجله کنی همش تاپیک رو نترکون نیاز دارم شدیدا
دختر عموی من ۳۲ سالشه هنوز ازدواج نکرده
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
2706