2726
سلام دوستان.در بیست و سه هفته ی بارداری هستم میخواستم بدونم کار زایمان این دکتر چطور هست؟لطفا اگه کسی ایشونو میشناسه راهنمایی کنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

زیر میزی نمیگیره سوند وصل نمیکنه . ما التماس کردیم طبیعی بیارم قبول نکرد حتی گفتیم دستمزد جدا میدیم قبول نکرد طرفدار سزارینه من مریضش نبودم ماه آخر رفتم بیمارستان آتیه پرونده تشکیل دادم با این دکتر.
دخترم همه زندگیمه
2728
قبل عمل مامانم خوش اخلاق بود بعد عمل بداخلاق شد خدا می دونه شاید اون روز حالش خوب نبود من بدی ندیدم مامانم کیست داشت به من گفت بخیه جذبی می زنم اما بعد عمل یهو بخیشو کشید هنوز دلم ریش می شه بگم

سلام عزیزان، جان عزیز دلبندتان رو ندین دست این آدم(رضوانه کاظمی)این دکتر با یک تشخيص اشتباه تمام زندگی ما رو سال ۹۶ نابود کرد از صبح تا شب کار میکنیم و خرج کاردرمانی بچه میکنیم. توی زندگیم همه رو بخشیدم ولی این آدم رو نمیبخشم ازش شکایت هم نکردم حساب ما بمونه اون دنیا... ما اشتباه کردیم و بخاطر اعتبار بیمارستان آتیه به ایشون اعتماد کردیم. در اولین مراجعه به ما گفت همین امروز باید زایمان طبیعی بشی در حالی که اصلا درد نداشتم و بعد زایمان هم گفت بند ناف دور گردن بچه پیچیده بود و احیایش کردیم. خلاصه بچه cp شد ۱۱ روز تو nice موند و ایشون هم از در پشتی فرار کرد و وقتی هم رفتیم پیشش گفت من نجاتش دادم. بچه سالم رو بد بخت کرد. عجله ایشون برای زایمان و پول بیشتر من رو به خاک سیاه نشوند. دچار افسردگی شدید شدم. بچم ۴ سالشه هنوز نمیتونه بشینه... مخارج کاردرمانی و گفتار درمانی و داروهایی که اصلا به خاطر تحریم پیدا نمیشن کمرمونو شکسته... نگاههای دیگران و حسرت های ما هم به کنار..  خلاصه بخدا حلالت نمیکنم حسابمون بمونه اون دنیا خانم به اصطلاح دکتر. تاریخ زایمان 96/8/2