2410
2713
عنوان

خانومایی که بافتنی و قلاب بافی بلدن بیان تو باهم بیشتر یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 317414 بازدید | 1175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستای گلم. منم چندتا مدل دارم که براتون می ذارم .
شایلان جون شما یه سر برو به وبلاگ زنگ قلاب بافی اونجا کامل و ساده برات توضیح می ده و می تونی راحت یاد بگیری .
دنیا همه هیچ و کار دنیا همه هیچ ، ای هیچ برای هیچ برهیچ مپیچ
2720
سلام
من یه چند وقت نبودم ببخشید
شایلان جون تو نت سرچ کن پیدا میکنم
من الان مهمونیم
تا یه هفته دیگه میام بیشتر برات توضیح میدم
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
خانومی عزیز ممنون که باز اومدی . من از روی دستور اون شال گردن بافتم ولی مثل مال شما گلش دو تکه نشد یعنی روی هم قرار نگرفته کنار هم هست اشکالش چیه بنظرت . در ضمن اگه امکان داره دستور بافت اون کلاهی رو که خودت بافتی هم بزاری ممنون میشم من انشااله 1 ماه دیگه دخملم بدنیا می یاد الان فرصت دارم بعدش دیگه هیچی .
سلام عزیزم
من الان مسافرت هستم تا اوایل هفته دیگه میرسم خونه حتما برات مینویسم
اگه میتونی عکس کلاهی که بافتی رو بزار تا بگم ایرادش چیه اینجوری درست متوجه اشکال بافتت نشدم
به امید دیدار
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
2714
سلام ببخشید اشتباه تایپ کرده بودم
آپلود تک
اول 5تا زنجیره زدم به هم وصل کردم یه دور پایه کوتاه زدم (6دونه )
بعد به هر پایه کوتاه دوتا پایه بلند یه زنجیره 2تا بلند یه زنجیره ...........
ردیف بعدتو هر زنجیره (فضای داخلی ایجاد شده )2تا پایه بلند دو تا زنجیره تا آخر رج......
ردیف بعد تو هر دو زنجیره(فضای داخلی ایجاد شده ) سه تا پایه بلند و دوتا زنجیره تا آخر رج.......
این مرحله را تا حدی که اندازه کلاه کافی باشه ادامه میدی
بستگی به ضخامت کاموا داره
ردیف آخر بین هر سه پایه بلند به جای دو زنجیره یه زنجیره میزنی
اگه دلت خواست این رج رو یه بار دیگه هم تکرار کن
تمام
مبارکه
امیدواره خوب توضیح داده باشم و بتونی خوب در بیاریش
سلام به مامانای هنرمند
به برکت این تاپیک رفتم قلاب و نخ خریدم و چند روزیه مشغولم و تقریبا پایه ها رو یاد گرفتم.

حالا دنبال یه مدل کلاه پسرونه ساده و خوشکلم.

اگه کسی میتونه راهنماییم کنه لطفا.
سلام لی لی جون خوشحالم که این مطالب مفید بوده
میگردم اگه پیدا کردم میزارم برات
2706