2703
2716
عنوان

خانومایی که بافتنی و قلاب بافی بلدن بیان تو باهم بیشتر یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 317414 بازدید | 1175 پست
سلام بجه‌ةا صفحه اول یه عکس بلوز سفید هست که قلاب بافیه من میخوام اونو یاد بگیرم کسی هست به من یاد بده یا اونو بافته باشه؟؟؟
میشه کمکم کنید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
یه کهنه شراب که ۳۰ سالشه به جز من یه می خونه دونبالشه یه کهنه شرابه که این سال ها گمون می کنم بهترین سالشه خدا جونم ممنونم از هدیه قشنگت که تو دلم گذاشتی :-)))

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اینم اون بافت
اسمش خنده داره
ناف لیلی
http://kamvabafi.blogfa.com/post-30.aspx
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
اینم یه مدل قشنک برای بافت

مدل پر طاووسی -مدل پلیسه

اموزش پرطاووسی
دانه ها باید زوج باشند
رج اول:2 دانه رو (حاشیه) -4 دانه را ازبا هم یکی کنید-بایک عددژوته به 6 دانه بعدی یک ژوته اضافه کنید(تا 12 دانه شوند)4 دانه را با هم از زیر یکی کنید -(دانه های مدل از 14 دانه تشکیل شده است)- 2 دانه رو(برای حاشیه)
رج دوم:دانه های رو را رو بافته ودانه های زیر را از زیر ببافید(همانطور که دیده میشوند)
رج سوم:مثل رج دوم
رج 4:مثل رج دوم
رج بعد :مدل را از رج 1 تا 4 تکرار میشود.

اموزش بافت پلیسه
قبل از بافت دانه ها را در طبق بافت سر بندازید
رج 1:برای پهنای پلیسه 4 دانه تا 10 دانه به دلخواه رو ببافید ویک دانه زیر (تکرار تا اخر رج)
رج 2:همه دانه ها رو
رجهای بعد: رج اول ودوم را ادمه دهید.تا بلندی دلخواه

هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
2714
ممنون عزیزم
دیشب آف شدم
میتونی ژوته رو حذف کنی توش سوراخ نیفته
عزیزان یه تاپیک پیدا کردم که توش آموزش میده خوبه به اونجا هم سر بزنید
شاید بتونه کارتون رو بهتر از من راه بندازه
من احتمالا تا 10 روز دیگه خیلی کمتر از این بتونم به اینجا سر بزنم به خاطر نی نی تو راهیم
امیدوارم موفق باشید
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=309261&PageNumber=1
خانمی قبل از رفتنت یه عکس از پاپوشی که برای دختر خوشگلت بافتی میزاری منم ببینم میخوام برای نینیم ببافم ...

و اینکه دارم پتو میبافم اما فهمیدم کاموام کمهههههههههههههههههههههههه به نظرت اگه یه رنگ دیگه بگیرم از نصفه بعدش را ببافم ضایع است؟؟؟؟؟
در سرزمین من : نگاه کودکش پر از آرزوست , نگاه جوانش پر از حسرت و نگاه سالمندش پر از افسوس .
سلام من تازه اینجا رو دیدم متاسفانه چند تا صفحه اول رو که دیدم عکس ها باز نمیشد
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
پاپوش بچه

0twm8q5g38wzq03jlhhy.jpg

این مدل از قسمت های 12 تایی تشکیل میشه

4 رج اول=همه رجها از زیر

4 رج اول=همه رجها از زیر

رج 5=دو دانه را باهم یکی میکنیم+4 دانه از زیر+ا1زته+1 دانه از رو+ 1 ژته+ 4 دانه از زیر+ 2 دانه را باهم یکی

رج 6 و همه رجهای زوج=همه از رو

رج 7=2 دانه را باهم یکی+3 دانه از زیر+1 ژته+1 دانه از زیر + 1 دانه از رو+ 1دانه از زیر+1 ژته+3 دانه از زیر+ 2تا باهم یکی

رج 9=2 تا باهم یکی+2 زیر +1 ژته+2 زیر+1 رو +2 زیر+1 ژته+2 زیر+2 تا باهم یکی

رج 11=2 تا باهم یکی+1 زیر + 1ژته+3 زیر+ 1 رو+ 3 زیر + 1ژته+ 1 زیر + 2 تا باهم یکی

رج 13= 2 تا باهم یکی+ 1ژته+ 4 زیر + 1 رو + 4 زیر + 1 ژته + 2 تا باهم یکی

این 13 رج طرح را فرم میدهد.

رج 5=دو دانه را باهم یکی میکنیم+4 دانه از زیر+ا1زته+1 دانه از رو+ 1 ژته+ 4 دانه از زیر+ 2 دانه را باهم یکی

رج 7=2 دانه را باهم یکی+3 دانه از زیر+1 ژته+1 دانه از زیر + 1 دانه از رو+ 1دانه از زیر+1 ژته+3 دانه از زیر+ 2تا باهم یکی

رج 11=2 تا باهم یکی+1 زیر + 1ژته+3 زیر+ 1 رو+ 3 زیر + 1ژته+ 1 زیر + 2 تا باهم یکی

4 رج اول=همه رجها از زیر

2706