2410
2553
عنوان

خانومایی که بافتنی و قلاب بافی بلدن بیان تو باهم بیشتر یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 317418 بازدید | 1175 پست
اونهایی که بافتن مبارکشون باشه
مایا جون نمیدونم
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
سلام
سولماز جون من از این مدل کلاهایی که آموزش دادی خیلی خوشم اومد و همون روز اول شروع کردم به بافتن. ولی خوب نشد. 2 تا سوال دارم
1: اینکه گفتی 8 سانت حدودا برای بچه 3 ساله خوبه منظورت قطرش بود دیگه؟؟؟؟؟
چون من الان بچه دم دستم ندارم و نی نی توی دلمه!!! همینجوری میخوام یه اندازه ای ببافم فعلا که یاد بگیرم .

2: هر دور که تموم میشه باید بافت رو کاملا گردش کنی یا همینجوری پشت سر هم میبافی و آخر سر گردش میکنی؟
و آیا نباید برای شروع راه جدید 1-2 زنجیر بزنیم و بعد راه جدید رو شروع کنیم؟ آخه مالا من خیلی منظم در نیومد راهاش!
ممنون میشم جواب بدید..
Without my children, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty
گوشاشو میتونی دو تا مثلثت کوچولو ببافی..یا یه استوانه کوجولو

حنانه جان من جغد رو کامل اموزش دادم.با تمام جزئیاتنش.....برگرد صفحات قبل

اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
2714
نبات جون
ایشالا تو دلیت به سلامتی میاد تو بغلت

اینکه گفتی 8 سانت حدودا برای بچه 3 ساله خوبه منظورت قطرش بود دیگه؟؟؟؟؟
بله قطرش بود...اگه برا نوزاد یم بافی اندازشو خیلی کوچیکتر باید برداری

2: هر دور که تموم میشه باید بافت رو کاملا گردش کنی یا همینجوری پشت سر هم میبافی و آخر سر گردش میکنی؟
و آیا نباید برای شروع راه جدید 1-2 زنجیر بزنیم و بعد راه جدید رو شروع کنیم؟ آخه مالا من خیلی منظم در نیومد راهاش!
ممنون میشم جواب بدید..

تو دورهایی که دونه اضافه می کنی باید سر هر رج زنجیره بزنی تا قشنگ مثل بشقاب گرد بشه
وقتی که دیگه دونه اضافه نمی کنی و فقط میخوای دیواره ها روببافی دیگه لازم نیست زنجیره بزنی همینطوری پشت سر هم ببباف
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
منم دارم کلاه جغدی رو می بافم ولی راهش منظم نیست چون الان خوندم باید زنجیره بزنم و من نمی دونستم به نظرتون زشت میشه ؟
راستی کلاه شما هم سفت شده از من بالاش گرده پایینش هم مثل کاسه شده...اگه اتو کننم بد میشه؟
الهام جان منم بدون زنجیره بافتم وبعدش یه دوستی که توی بافتنی و قلاب بافی وارده دیدش و گفت اگه اینجوری ببافی و بخوای رنگش رو عوض کنی و مثلا 2 رنگ یا چند رنگ ببافی بد میشه و از اونجایی که منم میخواستم 2 رنگ ببافم دیگه ادامه ندادم . و حالا میشکافم و از اول میبافم:((

Without my children, my house would be clean, my wallet would be full, but my heart would be empty
2706