2410
2716
عنوان

خانومایی که بافتنی و قلاب بافی بلدن بیان تو باهم بیشتر یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 317414 بازدید | 1175 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون خانومی....من تازه واردم اگه لطف کنی و باقت گلهارو به زبان ساده اگه هم بشه تصویربگی یه دنیا ممنونت میشم...

راستی طرز بافت اون کلاه سفیده صفحه اولم برام میگی؟؟
****ممنون میشم واسه باز شدن گره کارم صلوات بفرستین****
2720
سلام الناز جون
من گلها رو اونجوری که ته تغاری یاد داده بود بافتم
من بافتش رو تموم کردم یعنی کامواهام ته کشیده فعلا
هر وقت اگه دوباره بافتم عکس میگیرم برات میزارم عزیزم
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
سلام ملیندا جون
نه عزیزم مامان ساجده عکس گذاشتن اگه کسی بلده بیاد یاد بده
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
سلام خانومی.....منم میخوام واسه دخملم که تو راهه چیزی ببافم....اول از همه از اون کلاهها.....هیچی جز زنجیره هم بلد نیستم...امشب میرم قلاب میخرم تا پایه کوتا ه و بلندی که یادم دادی رو امتحان کنم....
2714
منظورت اون شنل بچه گانه است ملیح جون؟
آره الگو بافتش رو هم دارم
تینا و محیا برای شما هم تو راهه پیدا کردم میزارم
2706