2737
2734
عنوان

خانومایی که بافتنی و قلاب بافی بلدن بیان تو باهم بیشتر یاد بگیریم

| مشاهده متن کامل بحث + 317432 بازدید | 1175 پست
راستی سولماز جون اینا که گذاشتم چطوره ؟خوبه ؟
میشه از روشون بافت یا الکی گذاشتم اینهمه
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
نه خانومی عالین
من مبتدی از خیلیاش سر در میارم

فقط می دونی مشکل مبتدی هایی مثل من چیه؟
سایز.........اینکه ده بار می بافم و می شکافم مشکلم اینه که نمی دونم چه اندازه ای شروع کنم
اون یقه شالگردنی ها که گذاشتی عالین..یکیشو عاشقش شدم می خوام ببافم برا خودم حالشو ببرم!!
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مثلا شال صورتی که اول صفحه قبل گذاشتی خیلی سادست بافتش....یه مدل خیلی ساده هست که در هر رج یک مکعب اضافه میشه تا شال بشه
من خیلی دوسش می دارم و حدود دو سه ساعتی بافتش طول می کشه
اگر زنها دنیا رو می گردوندن هیچ جنگی وجود نداشت فقط چندتا کشور با هم قهر بودن و حرف نمی زدن!!!
بباف آفرین مبارکت باشه همتت بلنده خوش به حالت برای من هم دعا کن
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
2731
خانومی کار من یه طوریه که هوا که سرد میشه کلا بیکار میشم!
برای یه شرکت مهندسی معدن کار می کنم و تو زمستون معدنهای اینجا رسما می مونه زیر دو متر برف و تعطیله!
عوضش تابستونها تا نصفه شب باید کار کنم
بخاطر همین بیکارم!
یادتونه پرسیده بودم این مدل چجوری بافته میشه ؟
upload,upload image,upload photo,upload picture,image host
حالا پیداش کردم آخ جون
اینجاست
http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=fa&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.garnstudio.com/lang/en/kategori_oversikt.php%26hl%3Dfa%26sa%3DG%26gbv%3D2%26biw%3D1366%26bih%3D560%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://www.garnstudio.com/lang/en/pattern.php%3Fid%3D2216%26lang%3Den&usg=ALkJrhgQ9HrUgcxAUldAvJtWDS2oVV-STA

........................................................... مقنعه نی نی ...............................................
سایز : سال (4/3-2) ماه 18/12-9/6-3/1
اندازه دور سر : (52/50-50/48)46/44-44/42-42/40 سانت
مقدار کاموا : (200-200)150-150-150 گرم
ضخامت کاموا : 18 دانه و 23 رج با میل شماره 4.5 = 10*10 سانت

(198-180)162-153-144 دانه سربگیرید با میل شماره 4.5 و 8 دور رکن ببافید (باید دقت کنید این بافت که توضیح داده شده با میل گرد وبدون درز بافته میشه و اگه میخواید درز دار وبا میل ساده ببافید موارد لازم رو رعایت کنید). ادامه دهید با کشباف* 7 تا رو و 2 تا زیر* . تکرار کنید * تا * . وقتی (5-5)4-4-3 سانت شد ،دانه کم کنید ( اون 7 تا دونه که از رو بافته بودید را به 6 دانه تبدیل کنید به این روش : 2 تا دونه اول رو را با هم یکی کنید) = (176-160)144-136-128 دانه در دور .
این کم کردن را در دورهای بعد تکرار کنید در کل4 بار = (88-80)72-68-64 دانه = (که اخر سر میشه 2زیر و 2 رو)
حالا حدودا (9-9)8-8-7 سانت شده ، کشباف را ادامه دهید تا تقریبا (15-14)13-12-11 سانت شود و یک علامت بگذارید در وسط پشت و وسط جلو.
از این به بعد از قسمتی که علامت گذاشته اید اندازه بگیرید!
ادامه دهید به بافت دانه ها . وقتی (3-4)2-2-1 سانت شد(از اونجایی که در بالا گفته شد) از قسمتی که علامت گذاشته اید (14-12)12-10-10 دانه وسط جلو را ((فکر کنم منظور اینه که)) در نظر بگیرین برای باز شدن جای صورت .
پشت و جلو را روی میل ساده ببافید. در این زمان کم کنید 1 دانه در هر طرف یه رج در میون. در کل (4-3)2-2-2 بار .
همزمان(با دونه کم کردن) 1 دانه اضافه کنید در دوطرف علامت وسط پشت یه رج در میون. در کل (5-5)4-4-4 بار .
بعد از همه کم و زیاد کردنها ، 58-62-64 (72-76) دانه دارید در رج . وقتی (15-14)13-12-11 سانت شد ، اضافه کنید به صورت قزینه در دوطرف وسط جلو یه رج در میون : 1 دانه (5-5)4-4-4 بار .
حالا (12-8)8 -6-6 دانه سر بگیرید قرینه هم در وسط جلو در قسمتی که باز شده . (98-90)8076-72 دانه . ادامه دهید به بافت گرد با میل گرد . وقتی (26-24)22-21-19 سانت شد از جایی که علامت گذاشته اید ، همه دانه ها را کور کنید .
کلاه را از وسط تا کنید ودرز بالا رو بدوزین. 88 تا 68 دانه بگیرید (بر 4 تقسیم پذیر باشد) با میل شماره 4.5 دور قسمتی که برای صورت باز شده . 1 دور از رو و یک دور از زیر ببافید و ادامه دهید به کشباف 2 زیر و 2 رو . وقتی (6-5)5-4-4 سانت شد به همان صورت کشبافی کور کنید . این قسمتی را که بافته اید را به داخل تا کنید و بدوزید.
2 تا منگوله حدودا 4 سانت درست کنید و به بالای ان وصل کنید.
jترجمه این متنو دوستان نی نی سایتی انجام دادن.فکر کنم مروارید جون

اینم از من برای دخمل دارها

عروسک با دو میل که خیلی راحته.یه مکعب معمولی هست که توش پر میشه و روش تزئین میشه

1oue30a87h6fi599is7v.jpg

2h3tzd2bioidz440wzot.jpg

nhu17iv2flwgirgkod6p.jpg

oaru3zp0zo7zojurcqsc.jpg
2738
مگه چه شهری هستی سولماز جون؟

اینم یه مدل دیگه شنل برای مامانهای جیگر
upload,upload image,upload photo,upload picture,image host

http://translate.googleusercontent.com/translate_c?hl=fa&prev=/search%3Fq%3Dhttp://www.garnstudio.com/lang/en/kategori_oversikt.php%26hl%3Dfa%26sa%3DG%26gbv%3D2%26biw%3D1366%26bih%3D560%26prmd%3Dimvns&rurl=translate.google.com&sl=en&u=http://www.garnstudio.com/lang/en/pattern.php%3Fid%3D3850%26lang%3Den&usg=ALkJrhgJOxavC3Ix9RcNS-kgnMf8l8ur0Q
مرسی عزیزم
حدس میزدم باید تبریز باشی
یادش به خیر هر موقع به عموم میگفتیم بریم تبریز میگفت برم اونجا که تب بریزم ههههههههههه
یا وقتی میگفتیم بریم سیرجان میگفت مگه از جونم سیر شدم هههههههههههه
2706