2733
2734
عنوان

حاملگی با داروهای گیاهی

| مشاهده متن کامل بحث + 54551 بازدید | 29 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...
2728
کجایین پس/........
الهی ! نه من آنم که زفیض نگه ات چشم بپوشم نه تو آنی که گدا را ننوازی، به نگاهی در اگر باز نگردد، نروم باز به جایی پشت دیوار نشینم چو گدا برسر راهی ، کس به غیر تو نخواهم ، چه بخواهی چه نخواهی ، باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ...
سلااااام به همه دوستان گلم
بله داروی گیاهی خییییلی کمک کننده هست تو باروری مثلا من بومادران +رازیانه +بابونه+شیرین بیان وزنجفیل (نصفه بقیه) گزنه همه به اندازه 1قاشق چای خوری مخلوط کردم وهر شب 1 قاشق غذا خوریشو دم کردم خوردم 3 ماه بعد باردار شدم وبه شو شو هم خارخاسک +نارگیل وخرما خرک میدادم واقعاااا نتیجه بخش بود
برای کیست هم عرق فراسیون عالیههههه
رَبِّ هَبْ لِی مِنَ الصَّالِحِینَ ﴿١٠٠﴾ پروردگارا! مرا فرزندی که از صالحان باشد عطا کن.... ***خدایا کمکم کن دیگه سقط وتجربه نکنم وزود مامان بشم ***الهی به امید تو.....
سلااااااااااام سمیه جووووووووون... تو سمیه تایپیک آی یو آی هستی؟
2738
عزیزممممممم من چند وقته اینجا میامممممم ولی هیچکی نیست

مشاوره تلفنی متخصص طب سنتی گیاهان دارویی  محمد صدیقی - 09120580638-02165114469--09155077358

-------مشاوره طب سنتی انلاین در تل گرام - ایدی پاسخگو سوالات Kh_sedighi@ -------------------------- عطاری شاه جهان --کانال طب سنتی تهران : @atarishahjahan

منتظران نی نی اگه از داروهای شیمیایی خسته شدین بیان باهم از روسهای سنتی استفاده کنیم تا از نتیجه اش بقیه دوستان هم استفاده کنن

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2501803/منتظران-نی-نی-با-روشهای-سنتی-و-امید-به-خدا?postId=82320250

دوست عزیز برای مامان شدنم میشه دعا کنی با صلوات ممنونم 
2706