2737
2734
عنوان

استرس دارم

354 بازدید | 9 پست
سلام، من هفته 38 هستم، هرچی به زایمان نزدیک میشم بیشتر استرس میگیرم، استرس خیییییلی زیاد! البته استرسم از زایمان نیست، جالبه که اصلا از زایمان نمیترسم، استرسم بابت سلامتی بچه هست، نکنه خدایی نکرده زبونم لال بچه سالم نباشه! بقیه هم این استرسا رو دارن یا فقط من اینجوریم؟
زیادیش خوب نیست عزیزم استرس خودت واسه بچه بده
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!
خدا بهت بخشیده مطمین باش سالم میزاره تو بغلت
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من که از اول همه چیو به خدا سپردم، همینم باعث شده تا الان هر وقت استرس میاد سراغم به خودم آرامش میدم و میگم چون از اول به خدا توکل کردم انشاءالله خودش همه چیو درست میکنه، ولی خب این اواخر دیگه استرس زیاد میاد سراغم! دست خودم نیست
2738