2733
2739
کسی تجربه ای داره؟نمیخوام به بچم از همون اول شیر خشک یا اب قند بدن
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …
بله عزیزم اولیمه ممنون میشم
پیامبر(ص)فرمودند:**هر کس ابروی مومنی را حفظ کند بدون تردید بهشت بر او واجب شود** چـــــــــــــــادرِ مـن نـه بـرای نشـان دادن فقـر در سریـال هـای کشـورم است … نـه لبـاس متهمـان ِ دادگـاه و زنـدان هـا … چـادر مـن تـاج بنـدگـی مـن است … سنـد زهـرایی بـودنـم را امضــا میکنـد …

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه تاپیکی زدم در مورد شیر البته بعد زایمانه اگه بشه برم در علاقه مندی ها برات میگذارم خودم هم تحربه های الانم رو میخوام داخلش بنویسم ایشالا فرصت کنم در مورد الان از هر دکتری پرسیدم نطری نداشت!!
2731
ممنون یکم استرس دارم...همش میگم نکنه بچم مشکلی چیزی داشته باشه دور جونش
نمیشه قطعی گفت مصرف شیر افزا قبل از زایمان ممنوعه نترس هیچى نمیشه پسر من سه روز شیر خشک خورد تا شیرم بیاد منتها اول باید سینه تو بدی بخوره حتى خالی خالی! اینً خودش به اومدن شیر کمک مى کنه . شیرافزا هم بعد زایمان که مایعات دادن شروع کن بخور
من قبل از اینکه مامان بشم کى بودم؟ چى بودم؟ اصلاً بودم؟
نگران نباش من الان دارم شیر میدم راحت نمیتونم تایپ کنم هرچی سعی میکنم هم وارد موضوعات مورد علاقه نمیتونم بشم ولی اینجا رو به لیست علاقه منداهام اضافه میکنم حتما برات میفرستم با تجربه های الانم
2738
مرسی بچه ها دستتون درد نکنه برام دعا کنید... من بازم میام اگه کسی نظر دیگه ای داشت ممنون میشم برام بنویسه خدا کمک همه مادرا و منتظرا بکنه...الهی آمین
ببین همون اول شیر خودت رو بده مرتب اگه دیدی هنوز شیر نیومده و احتمالا گرسنه هست شیر خشکی که مزه اش خوشمزه نباشه از دکترت بپرس بعد اینکه سینه خودت رو خورد بهش بده نگران نباش قرار نیست ماه اول سینه وا بزنه اگه هم بزنه میشه درستش کرد از همون اول چیزایی که برای شیر خوبه بخور مرتب بگذار مک بزنه بعدش کمی شیر خشک درست کن بهش بده من الان که 2ماهشه دیگه به ندرت شیر خشک درست میکنم میخوره معلومه شیر کافیه براش در حالیکه اولش اینطوری نبود
مرسی گلم
2706