2733
2734
راستش من خودم تا حالا چند تا تاپیک زدم و تاپیک های زیادی هم در این مورد دیدم. تصمیم گرفتم یه تاپیک بسازم و اینجا دور هم باشیم. از تجربیاتمون بگیم. و مهمتر از همه اینجا به هم راهکار بدیم و از کارهای مفیدی که کردیم واسه هم بگیم.و به هم انرژی مثبت بدیم. چون ما چه غصه بخوریم و چه نخوریم این دوران باید بگذره. پس بهتره با انرژی مثبت ة صبوری سپری بشه. پس اینجا دور هم جمع میشیم که دردر و دل کنیم؛ راهکار بدیم و از همه مهمتر اترژی بدیم به هم.
وقتی عضو نینیسایت شدم تازه مامان بودم؛ الان یک کهنه مامان هستم
من بچم ٣/٥ ماهشه. از اول هم اذیتی بود. خیلی وقتا خسته و درمانده میشدم. اما از یه روانشناس کمک گرفتم ک گفت شده حتی روری ١٠ دقیقه هم شده واسه خودت وقت بذار مثل آرایش کردن. رقصیدن یا پختن کیک ...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی وقتا تصمیم گرفتم سخت نگیرم واسه همین با بچم میرم پارک هر چند واسه شیر دادن و ...خیلی اذیت میشم. بیاین کارای مفیدی ک انجام میدیم و قطعا تو روحیمون هم تاثیر داره بنویسیم برا هم
2728
مثل پسر من که ۵ماهشه من الان میذارم گریه کنه روزی یه بار میرم بیرون و واس خودم شده حتی یه آب‌میوه میخرم پسرم خیلی خیلی گریه میکنه شوهرم عاشق بچه بود و به کمتر از ۴تا راضی نمیشه ولی الان میگه سیر شدم از هرچه بچست
 ﺑﺎﻭﺭ ﻧـﻤﯽ ﮐﻨـﻢ ! ﺧـﺎﻟـﻖ ﻧﻈـﻢ ﺩﺍﻧـﻪ ﻫـﺎﯼ ﺍﻧـﺎﺭ، ﺯﻧـﺪﮔـﯽ ﻣـﺮﺍ ﺑـﯽ ﻧﻈـﻢ ﭼﯿـﺪﻩ ﺑﺎﺷـﺪ         
2738
فرقی نمیکنه تو هر سنی یه اذیت خاص دارن پسر من خوابش خیلی کمه مواقعب ک بیداره باید بغل باشه وقتیم خوابه سینه تو دهنش
2706