2737
2734
عنوان

هزینه سزارین در بقیه الله و نیکان

2931 بازدید | 9 پست
سلام کسی اخیرا در این بیمارستانا سزارین انجام داده ؟ میخوام از قیمتش بدونم حالا فردا پسفردا میزنگم بیمارستان خواستم تجربیات شماها رو هم بدونم. درضمن هیچ بیمه ای هم ندارم

زندگی مثل یک استکان چای میماند !به ندرت پیش می آید که ...
هم رنگش درست باشد ،و هم طعمش و داغیش ...اما هیچ لذتی با آن برابر نیست ... !
کسی نمیدونه؟ خودتون یا اطرافیانتون این بیمارستانا نبودید؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه بیمه ارتش داری بقیه الله خیلی ارزون میشه ولی اگه نداری برویه بمارستان خصوصی بامراقبت بیشتر.من هفته بعدچمران سزمیشم
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.
2728
چهارو نیم که خوبه من شش شنیده بودم

جدا بیمه ارتش،و.. نباشم بقیه الله برام مناسب درنمیاد؟ چون از کادرش تعرسف شنیده بودم

2738
ویولت من حرف سرورو رو قبول ندارم به هر حال اگه بیمه نیروى مسلح نیستى هرجا برى باید هزینه کنى اما یه اصل کلى در مورد بیمارستاناى سپاه وجود داره ...و من که پزشکم و بخشى از دوران دانشجوىىمو اونجا گزروندم میگم...به چشم خودم دیدم انقدر سپاه بودجه اش زیاده که از همه چى بهترینشو تهیه میکنه! واقعا بقیه الله از نظر امکانات و تمیزى کم از خصوصیا نداره حتى بهتر ازز خصوصیا