2726
یک هفتس سزارین کردم اینقدر درد کشیدم که پدرم در اومد واقعا سوزشش زیاده نمی خوام که مسکن بخورم چون نی نی شیر خودم رو می خوره برای تسکین درد چه راه دیگه ای هست؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم شیاف دیکلوفناک
🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
شیاف دیکلوفناک . مسکن بخور من هم خوردم تا پونزده روز هیچی نمیشه روحیه تو الان بیشتر تاثیر داره الکی درد نکش .
دلم میخواهد به همه ی عقاید احترام بگذارم ولی احترام به برخی عقاید توهین به شعور خودم است . پس در بهترین حالت تحملشان میکنم و هیچ نمیگویم
هر بار که مس خوام از تخت بلند بشم انگار هزار تا شمشیر رو توی شکمم فرو کردن برای سزارین بچه اول اصلا درد نداشتم اما برای این دومی پدرم در اومد نمی خوام دیکلوفناک استفاده کنم همون روز اول بعد از عمل فقط دو تا شیاف زدم دیگه استفاده نکردم واای کاشک طبیعی زایمان کرده بودم
وای خدارحم کنه منم هفته بعدزایمانمه
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.
2706