2726
عنوان

کیا دوبار پشت هم سزارین کردن ؟؟؟؟

1035 بازدید | 10 پست
سلام دوستان من پسرم ماه دیگه ایشالله یک ساله میشه چند روزه فهمیدم باردارم اگه خدا بخواد زایمانم برای ابان میشه میخاستم بدونم کسی مثل من بوده ؟؟؟
بسلامتی جای نگرانی نداره عزیزم جلوگیری نداشتی؟؟ خودتم میخواستی؟؟
میگن خدا دونه دونه گناهامونو نوشته هر کار کردیم و یادشه خدایا اون روزایی ک بغض داشتیمم یادته . اون روزایی ک اشک ریختیم یادته. یادته چی شد ک ب اینجا رسیدیم. یادته چقد دلمون شکست و گفتی حکمته . اون دنیا احساسات هم حساب کتاب میشه ؟!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
دختر دایی من بچش یه سال بود که دوباره باردار شد سزارینی هم بود میگفت بخیه هاش دیر خوب شدن چون خودش مراعات نکرده بود
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
راستش خودمم چند روز بعد از تولد یه سالگی پسرم فهمیدم دوباره باردارم ولی من جفتشونو طبیعی به دنیا آوردم
برای خودت دعاکن که آرام باشی... که حتی وقتی توفان می آید، از آرامش تو آرام گیرد..
من بچم ١٥ ماه بود حامله شدم سزارین هم بودم از نظر زایمان همه چی خوب بود ولی دو تا با هم بزرگ کردن وحشتناکه مخصوصا اگه کمک نباشه
من نميدانستم معني هرگز را… تو چرا باز نگشتي ديگر؟   
واتو واتو درست میگن من بزرگه الان یه سال و نه ماهشه کوچیکه ۵۰ روزش بعضی اوقات که کم میارم گریه میکنم از دستشون