2737
2734
سلام روزتون مبارک مامانها. مناز زایمان میترسم نمیدونم باید چیکار کنم . کسی زایمان قبلی داشته .؟؟؟در مورد زایمان چیزی میدونید؟؟؟؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
سلام هستی جون... من زایمان قبلم طبیعی بود... خیلی هم راضی بودم. اصلا ترس نداره. باورکن.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
بگو از چی ش میترسی تا بهت بگم چه جوریه و ترست بریزه. اتفاقا من خدا خدا میکنم این زایمانم هم طبیعی باشه.
که دنیا به خسران عقبی نیارزد/به دوری ز اولاد زهرا نیارزد/ و این زندگانی فانی، جوانی، خوشیهای امروز و اینجا/به افسوس بسیار فردا نیارزد.
بچه ها بیاین این تاپیک براتون یه عالمه اطلاعات در مورد زایمان طبیعیhttp://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1100800
2706