2733
2734
عنوان

سونو گرافی وزن جنین

14459 بازدید | 23 پست
سلام خانما میشه بگید سونوی وزن بچتونو تو هفته چندم انجام دادید و نی نی تون چند کیلو بوده؟
اینروزها همه آدمها درد دارند

درد پول, درد عشق, درد تنهائی ...

اینروزها چقدر یادمان می رود زندگی کنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
عسل طلا جونو شنگول جون میشه وزن موقع تولد نی نی هاتونم بگید

من الان تو هفته 32 هستم بنظرتون برم برا سونو یا بزارم یکی دوهفته دیگه

2738
عسل طلا زیاد غذا میخوری بچه خوب وزن گرفته؟چیا بهتره من تازه هفته ۱۴هستم
اللهم صل علی محمد وآل محمد.عجل فرجهم. خدایااااااااااااااااااااااااااااااااااااا هزاران بار شکرت.خودت مراقب فرشته کوچولو منو و عشقم باش.اللهم صلی علی محمد وال محمد عجل فرجهم
عزیزم اصلا اعتماد نکن به وزن سونو من پسرمو تو هفته 35 گفت 2500 وقتی بدنیا اومد 2500 بود یعنی 5 هفته اصلا وزن نگرفت مگه میشه آخه دخترمم تو هفته 36 گفت 2700 وقتی 40 هفته بدنیا اومد 2760 بود یعنی چهار هفته شصت گرم؟؟؟؟؟ در صورتی که جفتشون اصلا مشکلی نداشتن. که هفته های اخر رشدشان متوقف بشه
بستنی دلستروگوشت کبابی بخورید...اتفاقاویاربدی داشتم کل بارداری 7کیلوهم اضافه نکردم
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم....میشه براشادی روح پدرم وهمه رفتگان یه فاتحه و صلوات بفرستید....ممنونم
من برا بچه اولم هفته 35 که بودم وزنش 3100 بود وزن وقت تولدش 3700 بود سزارینی هم بودم

2706