2737
2734
بچه ها سلام خوش اومدید آیا خانمهایی بودند که بچه شون با داشتن واریکوسل شوهر پسر شده من هر چی توی سایت واریکوسلی ها گشتم همشون دختر بودند به جز چند تا استثنا؟یعنی ما نمی تونیم پر داشته باشیم ؟
خدایا مطمئنم که حواست به من هم هست من منتظر رحمتت هستم
نظرشما چیه خانمها؟ خانمهایی که تجربه دارند لطفا از تجربیاتشون بگند که تحرک اسپرم شوهراشون قبل و بعد از عمل چند ب.وده ؟و الان بچه پسر دارند؟؟؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
پسردوستها کجائید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟بیائید از تجربیات همدیگه استفاده کنیم ؟
من شوهرم واریکوسل داره مرداد ماه پارسال عمل شد .دی ماه حامله شدم ولی جنسیتش مشخص نیست .ولی شوهرم خیلی دوست داره پسر باشه نمیدونم چیه اما هرچی هست فقط ازخدا خواستم صحیح و سالم باشه
میشه یه صلوات برای سلامتی نی نیم بفرستین ❤❤❤❤❤
2738
ببین اون که جاش خوب اول از همه از خدا می خواهیم سالم باشه و دوم پسر باشه ما با خدا طرف هستیم و خواستن هم گناه نیست این چیزا براش کاری نداره خوب؟آرزوی ما رو براورده کنه فکر می کنم مال شوهر من گرید2و 3 باشه
بچه ها بجز هانی و فینگیلی توی سایت واریکوسلی ها فکر کنم همشون دختر داشتند ولی خوب شوهر من هم پسر می خواد؟
بهشون امید ندید ما اولیمون پسر بود گفتیم خدا باز اونو واسمون میفرسته کلی امید داشتیم از اول بارداری آیه الکرسی و نیت نام محمد آخه بی بی چک روز میلاد حضرت محمد مثبت شد خلاصه اینقد امید داشتیم.......هفته 15رفتیم سونو دختر الان همسرم دپرسه اگه مهمه برین تعین جنسیت البته هیچی 100%نیس کلی خواب پرسمون که میگفت دوباره میام رو دیدیم نتیجش شد
2706