2737
2734
عنوان

مشکلات جنین

1149 بازدید | 49 پست
کسی بیمارستان چمران سونورفته؟؟ اگه آره چطوربوده؟؟
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.
سلام دوستان من هفته ۳۸ ام یعنی ۳۷ وشش روزمه بیمارستانم چمرانه دکترمم اشتری
پسرنازوقشنگم توهفته ی بیست هستش.خدایاهزاران بارشکرت.به همین ماه عزیزقسمت میدم که همه منتظرانینی داربشن.الهی آمییییین.
شهره اشتری.یکشنبه رفتم بیمارستان سونوبرام نوشت که ببینه بچه چرخیده یانه.که بچم بریج بوداماتوسونوبهم گفتن وزنش۲۲۰۰ هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

هفته ی۳۲ هم۱۶۵۰ بودوزنش.من خیلی بدویاربودم اماازهفته ی۳۲ تاهمین یکشنبه خدایی تغذیم خوب بودودیگه داروهامم یکی درمیون نمیخورم
2728
دکترسونوگراف بهم گفت بچه های بریج وزنشون کلن کمه ولی دیگه انقدر؟؟ من خیلی شوکه شدم وباگریه رفتم پیش دکتراشتری که اون گفت نگران نباش ۲۲۰۰ نیس.گفت سونوی چمران همیشه وزنواشتباه میگه.یعنی ممکنه؟؟
2738
حالاشنبه که میشم۳۸ هفته ویک روزبازسونودارم.آخرین سونوهست.قرارشداگه بازبچه نچرخیده بودبهم وقت عمل بده.اماتاشنبه من دق میکنم.تازه باهمسرم گفتیم شنبه بریم بیرون ازبیمارستان سونوبدیم.
خیلی به هم ریختم.دیروزم یه خانمه نوشته بودکه انگارهمه آزمایشات دوران بارداریش خوب بوده امابچه ش سندروم داون داشته ودکترنفهمیده درحالی که ازوزن نگرفتن جنین بایدمیفهمیده.میگفت این وزن نگرفتن ازعلایمه.نکنه بچه منم مشکل داره؟؟
2706