2733
2734
سلام، من هفته 39 بارداری هستم و تا 10 روز باید پسرم دنیا بیاد، این هفته که رفتم پیش دکترم وزنم کرد نسبت به دو هفته پیش وزنم ثابت بود، ولی وزن جنینم خوبه خدا رو شکر یاد یکی از بچه های نی نی سایت افتادم که میگفت که با اینکه تو ان تی خوب بوده و ریسک سندرم داون پایین بوده ولی بعدا معلوم شده که بچه اش سندرم داون داره، اونم شاکی بود که با توجه به اینکه چند ماه وزنش ثابت بود میگفت دکتر باید حدس میزده و شاکی بود از دست دکترش حالا من خیلی استرس دارم، دارم میمیرم از نگرانی، ممکنه زبونم لال بچه ام مشکلی داشته باشه وقتی دنیا اومد؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
نه عزیزم ربطی نداره شاید یکی از علایمش باشه ولی نه اینکه چون وزن نگرفته بچه سندرم داشته اینا همه دست خداست دوست من انواع غربالگری و ان تی رفت و هیچ نسبتی هم نداشتن ولی بچش سندرم شد

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
منم هفته 36 هستم وزنم ثابت مونده نباید نگران باشم که ببین اکر پر خوری کنی وزنت ثابت نمیمونه و فعالیت نداشته باشی من سر پسرم پر خوری می کردم زیاد چاق شده بودم ولی الان لاغرم
CafeMom Tickers
من هفته سی و پنج رفتم سونو همه چی عالی بود روزی که سی و هشت شدم بچم بدنیا اومد دکتر گفت خدا خیلی رحم کرده بند ناف گره شده بود رو گردنش بچه سیاه و کبود بود تو فیلمش هست یهو همه داد میزنن وایییییی

فقط 21 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شما که خدا رو شکر وزنت مرتب افزایش داشته و میگی فقط این دو هفته اخر ثابت مونده این ثابت موندن وزن در ماه اخر نشونه اینکه بچه خوب رشد کرده و داری به زمان زایمان نزدیک میشی این مطلب رو تو کتاب بارداری هفته هفته خوندم
2706