2737
2734
آرزو / 32 ساله / اقدام برای بار اول/مامان شدم👶 ریحانه / 26 ساله / 7 ماه اقدام / تخمدان پلی کیستیک/مامان شد👶 کیتی / 28 ساله / 6 ماه اقدام/مامان شد👶 مامان ویدا / 25ساله / 6 ماه اقدام/ایشالا به زودی زود مامان میشه💞🌹 آفتاب/34 ساله/اقدام برای بار اول/مامان شد👶 خورشید خانم/20 ساله/9 ماه اقدام/مامان شد👶 خانومی/22 ساله/6 ماه اقدام/مامان شد👶 مریم/31 ساله/اقدام بار اول/ مامان شد👶 مامان گلی/28 ساله/انجام آزمایشهای پیش از بارداری/مامان شد👶 دلارام/19 ساله/اردیبهشت اقدام/ایشالا به زودی مامان میشه💞🌹 سامانتا/30 ساله/فروردین اقدام/مامان شد👶 ترنم/30 ساله/6 ماه اقدام/مامان شد👶 نانی/29 ساله/2 ماه اقدام آرزو/27 ساله/فروردین اقدام/مامان شد👶 مغز بادوم/30 ساله/اقدام برای بچه دوم اردیبهشت عشق مامان/30 ساله/5 ماه اقدام مریم عشق میعاد/25 ساله/اقدام از دیماه 93/مامان شد👶 گیلان/33 ساله/9 ماه اقدام/مامان شد👶 مامان سلما و فرحان/32 ساله/ماه اول اقدام/مامان شد👶 عاطی /27 ساله/ماه اول اقدام/مامان شد.👶 نی نی میخوام/21ساله/3 ماه اقدام گلی/29 ساله/2 ماه اقدام/مامان شد.👶 عسل ناز/5 ماه اقدام/مامان شد👶 حلما/28ساله/اولین ماه اقدام/مامان شد.👶 👶 یاس/27ساله/6 ماه اقدام
هر چیزی به موقعش به سراغتان میاید،صبور باشید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
منم 27 سالمه میخوام برای دومی اقدام کنم البته هنوز 50 50 هست بچه اولم پسرم دوست دارم دختر باشه اما بازم خدا هر چی بخواد
اللهم عجل لویک الفرج,,,,,,,,, اَللّهمَ صَلّّ عَلی مُحَمَّد وَ آلِ محمدو عجّل فرجهم........"یا کاشِفَ الْکَرْبِ عَنْ وَجْهِ الْحُسَیْنِ اِکْشِفْ کَرْبی بِحَقِ اَخْیکَ الْحُسَیْنِ" دریاب این دل را...
2706