2726
عنوان

ترس نوزاد 7 ماهه از عروسی

1471 بازدید | 14 پست
منم مجبور شدم برگردم خونه.پسرم قبلا در مجالس و مهمونی که تعداد زیاد بوده مشکلی نداشته.به نظرتون تا کی اینطوریه و چه کار میتونم براش انجام بدم که نترسه
خدایا سپردمش به خودت.....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شاید خونتون خیلی ساکته خب گاهی صدای موسیقی رو بلند کنید بیشتر باهاش برین مهمونی نینی داداشم 5 ماهشه تازه فهمیده کیا غریبن کیا مامان وبابا دیشب اومده بود خونمون قیامت کرد تازه نیم ساعت آخر داشت آشنا میشد که رفتن
خوشبختی یافتنی نیست ساختنی است از زندگیت لذت ببر حتی اگه چیز با ارزشی از دست دادی
2728
خونه خودمون دایم تلویزیون با صدای بلن روشنه.مهمون بیاد یا جایی بریم اصلا اذیت نمیکنه.ولی واکنش دیشبش خیلی عجیب بود.هفته دیگه عروسی پسر عممه نمیدونم برم یا نه
خدایا سپردمش به خودت.....
حالا این که بچه از سر و صدا بترسه که طبیعیه حالا بچه یکی از فامیلامون از پشمک می ترسید یعنی اگه یه جایی تو مهمونی پشمک می اوردن اونقدر جیغ می زد و گریه می کرد که نگو
انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون
مامان کارن من دخترمو اول 7 ماه بردم برای چکاپ. دکتر گفت کم کم ممکنه از بقیه بترسه یا فقط بمونه بغل مامانش یا باباش و کم کم رفتارهای عجیب ممکنه نشون بده که کاملا طبیعی هست و مثلا میگفت اگه بچه بغل باباش نرفت یا مادربزرگ و یا هرکی اصلا به زور نفرستینش بغل کسی .
i was a stranger in my own skin
خودم هم یه خاطره گنگ از کودکیم دارم بابابزرگم یه پیکان داشت که روکش صندلی هاش راه راه مشکی بود وای نمی دونم پیش خودم چی فکر می کردم که اونقدر ازش وحشت داشتم وقتی می خواستم سوار شم اونقدر گریه می کردم اخرش هم دست و پاهام رو می گرفتن به زور می بردنم
انما امره اذا اراد شیئا ان یقول له کن فیکون
2706