2737
2734
من یه سوال دارم خواهش میکنم جواب بدید...
من ازسن بلوغ تا الان جوش میزنم جوش هام چرکی و بزرگ هم هست ریز و زیر پوستی هم هست.کل صورتمم میزنه:( جوش هام قرمزه جاهاشونم به صورت لک قرمز باقی مونده چندین ساله...قهوه ای نیست
پوستمم نازک و حساسه....انقدر هم کرم های ضدجوش استفاده کردم پوستم خشکه خشکه...یه مدت راکوتانم خوردم اما خوب نشدم...میشه بگید با این پوست خشک جوش جوشی پر لک قرمز نازک و حساس چکار کنم؟:(((
منم اینجوری بودم الان بهتر شده میدونم چقدر بده مخصوصا وقتی ضدجوش میزنی پوستت خشک میشه منم رواکوتان خوردم اما دیگه نخوردم برگشت...
انگار خدا در " صدایت " کدئین تزریق کرده.. با من که حرف میزنی دردهایم را تسکین می دهی...!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من راکوتان خوردم خوب شد خواهر شوهرم میکرو داره می کنه کمی بهتر شده و چند جلسه دیگه باید بره.
ما باید برای خوشبخت زیستن، موقعیت های مناسب ایجاد کنیم، نه اینکه در انتظار آن باشیم.
2738
سلام. ببخشید، دوستانی که میکرودرم انجام دادن، بعدش پوستشون ملتهب و قرمز نشده؟ چه عوارضی داشته و چه مدت بعد عوارضش رفع شده؟
"شنیده ام که بهشـت آن کـسی توانـد یـافت / کـه آرزو برسـاند به آرزومـندی"
2706