2733
2734
من قرار قوده امروز پریود بشم، فردا عازم مکه هستم، دارم قرص ال دی مصرف میکنمکه پریود نسم و از سه روز پیش به دستور پزشک مصرف قرص رو به روزی دوتا افزایش دادم اما الان سه چهار روزیه که لکه بینی دارم و خیلی نگرانم حکم احکام طواف و نماز من چی میشه اونجا؟ خیلی نگرانم نکنه باطل بشه همش و نتونم برم مسجدالحرام توروخدا اگه کسی چیزی میدونه کمکم کنه دارم دق میکنم دکترم نیست این ایام عید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ففر جان از یکی از خانمهایی که تو کاروانتون هستن بپرس زیارتت قبول باشه میرین مکه اتماس دعا
رَبَّنَا هَبْ لَنَا مِنْ أَزْوَاجِنَا وَذُرِّیَّاتِنَا قُرَّةَ أَعْیُنٍ وَاجْعَلْنَا لِلْمُتَّقِینَ إِمَامًا
2738
نگران نباش عزیزم انجا دکتر هست من دیدم کسایی را انجا لکه بینی داشتن یا پریود میشدن میرفتن آمپول می زدن مشکلشون حل میشد ولی به نظر من همین الان پاشو برو دکتر یا بیمارستان مشکلتو بگو و همین جا حلش کن چون حیفه اونجا وقت را ازدست بدی

از دیگران شکایت نمی کنم بلکه خودم را تغییر می دهم ، چرا که کفش پوشیدن راحتتر از فرش کردن دنیاست 

2706