2733
2739
منم مثل خیلیها کیت مکس 14 استفاده کردم و درست.. اما روز ترشحاتم خط پایینی کمرنگتر بود و تا 18پریود همون بود تا هاله شد.. چرا؟ و اینکه آیا اینبار کیتو بی خیال بشم؟ کسی هست که ترشحات رو خوب بشناسه و مطابقش اقدام داشته و باردار شده باشه؟؟ حتی واسه جنسیت پسردار شدن؟
♡خداوندا مرا آن ده که آن به♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم مطمین ترین راه استفاده از دماسنجه.من ماهی که باردار شدم اصلا ترشح نداشتم خشکه خشک.ماه قبلشم کیت استفاده کرده بودم و نگرفته بود.دکترم گفت به هیچی جز سونو و دماسنج نممیشه اعتماد کرد.واقعا هم همین بود روزی که یهو 4 درجه افت دما داشتم رفتم سونو که سونو گراف گفت دئشب ت گداشتی.منم همون شب اقدام کرده بودم اما با اینکه دقیقا روز ت گ اقدام کردم دخمل شد
خداوندا ... خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت مرا تنها تو نگذاری که من تنهاترین تنهام؛ انسانم خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم تو ای والاترین مهمان دنیایم تو ای انســــان ! بدان همواره آغوش من باز است شروع کن ... یک قدم با تو تمام گامهای مانده اش با من ...
2738
مرسی ***جون
خداوندا ... خداوندا تو میدانی که من دلواپس فردای خود هستم مبادا گم کنم راه قشنگ آرزوها را مبادا گم کنم اهداف زیبا را مبادا جا بمانم از قطار موهبتهایت مرا تنها تو نگذاری که من تنهاترین تنهام؛ انسانم خدا گوید : تو ای زیباتر از خورشید زیبایم تو ای والاترین مهمان دنیایم تو ای انســــان ! بدان همواره آغوش من باز است شروع کن ... یک قدم با تو تمام گامهای مانده اش با من ...
اون ترشح که تو کل یه هفته ت گ هست یه روز خیلی بیشتر میشه اون روز تا 24 ساعت بعدش احتنالش زیاده
از رو ترشح نمیشه واقعا میگم که هم من هم چند تا از دوستام هیچکدوم ترشح نداشتیم.من خودم به شخصه به کیت اعتقاد ندارم والا .ولی از ترشح مطمین تره از اینا مطمین تر استفاده اژ دماسنجه و از همه چیییی مطمین تره سونو هستش
میدونی غزال جون ترشحات من اول غلیظ و غیر شیشه ای میشه و دو روز بعدش کاملا شفاف و کشداره... ممکنه همون روز باشه؟؟ راستش همینو میخوام بدونم چون ماه پیش به کیت اعتماد کردم ولی مررنگ نشد که نشد.. یه نفر بهم گفت روز ترشحات زیاد و تخم مرغی مهمه!!! حالا هم گیجتر شدم
♡خداوندا مرا آن ده که آن به♡
2706