2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بانو امضاتو دوست دارم. دختر رحمت خداست عزیزم. نی نی خودم اما پسره که عاشقشم بازم.
با کلّی اُمید :) مامانا واسه سلامتی قند عسلم یه صلوات میفرستین؟ مرداد 94 بدنیا میاد عسلی من ایشالا :*
خانوما اینا همش حرفه جدول چینی الان بهم گفت دختر که سونو هم گفت دختر ولی قبلی یه پسر داشتم که سقط شد که اونم گفت دختر؟!!!!!!!!یا روش ابن سینا که نخ نیبندی به حلقه اگه عمود بره پسر اگه دایره وار بچرخه دختر که چندنفر انجام دادیم درست بود که گفت پسر ولی دختر شد الانمو گفت پسر ولی سونو دختر البته من نزدیک 16رفتم سونو به نظرتون امکان خطا هست؟ یا روشی که بی خبر روی سرت نمک میریزن اگه به صورتت دست بزنی پسر به سرت دختر که پسر شد ولی سونو میگه دختر راستی
2738
وای نه من دیروز سونو ان تی رفتم ولی جنسیت رو نگفت گفت دوشنبه دوباره برم ولی این وروجک کل شکم منو داشت دور میزد به این نیس که خب رحم جاش زیاده هی دور میزنه
امشب 11فروردین بهترین روز عمرمه
بچه ها وقتش که بشه خودتون میفهمین. من که هیچ کدوم ازین روشا رو امتحان نکردم و همشون چرتن بنظرم. جزینکه ببینی احساس خودت چی میگه. شک نکنین همون درسته.
با کلّی اُمید :) مامانا واسه سلامتی قند عسلم یه صلوات میفرستین؟ مرداد 94 بدنیا میاد عسلی من ایشالا :*
2706