2737
2734
من هر دو شیر رو به نی نی 1 ماهم میدم البته شیر خشک کمتر بیشتر شیر خودم به نظرتون شیر خشک چقد بدم ؟مثلا من روزی 3 بار 60 تا میدم یبارم نصفه شب .شما چقدر شیرخشک میدین؟
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
فک کنم باید یه بار شب داد یه بار ظهر تا بچه شبر مادری بمونه شصتم زیاده فک کنم باید سی بدین به یه ماهه تون ولی اگه زیاد بدین کم کم بچه شیر خشک ذو ترجیح میده چون هم خوشمزه تره هم راحت تره
اسرار نهان را نه تو دانی و نه من....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

می نا جان شما خودت شیر خشک میدی؟در ضمن نی نی من شیرخودمو بیشتر میخوره
میان ارزوی تو و معجزه خداوند دیواری است به نام اعتماد...پس اگر دوست داری به آرزویت برسی با تمام وجود به او اعتماد کن هیچ کودکی نگران وعده بعدی غذایش نیست زیرا به مهربانی مادرش ایمان دارد.ای کاش ایمانی از جنس کودکانه داشته باشیم...
2728
بچه ها اگه کسی هست که تجربه داره و دقیق میدونه اندازه ها رو لطفا راهنمایی کنه تا من این هفته نی نی رو یه دکتر ببرم واسه وزنش
مرسی عسل طلا
عزیزم داری زیاد بهش میدی به مزش عادت میکنه روزی یه بار بدی کافیه یا وقتی میری بیرون شبا همم که شیر خودت راحت تره البته پسر من کلا شیرخشکیه
تولدت یعنی روز میعاد من و خدا.بالاترین معجزه ی زندگی من ،پسر قشنگم به دنیا خوش آمدی
2738
مرسی ارام جان.پس امروز کلا کمتر شیرخشک میدم
سلام من دخترمو بردم دکتر . در این مورد گفت اول شیر خشک را اماده کن بعد سینه خودتو بده بخوره بعد که ول کرد شیشه را بزار دهنش تا بخوره نباید شیشه اش تموم بشه . یعنی ته شیشه مقداری شیر بمونه . نظر دکتر این بود هر بار بعد شیر خودت شیشه شیر اماده را بزار دهنت هرچی نخور را بریز دور اما ته شیشه شیر باید اضاف بیاد