2737
2734
سلام بچه ها شوهرم واریکوسل داره نمیخواد عمل کنه بیایید بگید اگه شوهراتون زالو درمانی کرده خوب بوده یا نه
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بچه ها اگه اومدید اطلاعات تونو بگید. دوستان من برم بیام
یا امام رضا یا ضامن آهو حالا دیگه دستام از تو یاری میخواد از خدا برای ما بچه ای صالح بخواه فدایمهربونیات آقا
2738
واریکوسل تون در چه درجه ای بود؟ امیدوارم که جواب بگید
عزیزم خب چرا نمیخاد عمل کنه؟؟ زالو درمانی رو من شنیدم خیلی موثر بوده منم شوهرم واریکسل داشت چهارماه پیش عمل کرد
برای کارمندشدنم صلوات میفرستی.الهی ب هرچی میخوای برسی..اللهم صل علی محمد وال محمدوعجل فرجهم
منم زالودرمانی کردم ولی روی شکمم،اصلا خوب نیست خیییییییییلی دردداره ازوقتیکه واردمطب شدم فقط جیغ کشیدم باگریه اصلا خوب نیست نه اینکاروانجام ندین خیلی عذاب داره درضمن جای نیش زالومیمونه
سلام فاطمه جان نمیدونم کلافه شدم نتیجه نگرفتن هنوز
2706