2733
2734
عنوان

امید واحی(کیا سونو جنسیت اشتباه گفته

68341 بازدید | 134 پست
سلام دیروز ماما گفت برو.سونو.صدای قلبش نمیاد رفتیم سونو به همه گفت برین هفته17به بعد بباین من رفتم واسه صدای قلبش گفت میخوای جنسیتو بدونی گفتیم اره گفت دختر یه بار باردار شدم که پسر بود و سقط شد خیلی دوس داشتیم پسر باشه اخه اولی پسر باشه خیالت راحته الان احتمال خطا هست چون دفعه قبل که پسر بود فقط عکس التو نشون داد الان همون چیز هست ولی گفت بند نافه میدونم امید واحی میدم ولی دکتره یه ساله اومده شوشو دپرسه خیلی دوس داشت پسر باشه بهش گفتم دختر جفت کرد بعد هی میگفت نه بابا پسره. و....اخه چندبار خواب دیدیم پسر هست یعنی پسر اولمون میاد..... خدایا کفرانه نعمت نمیکنیم ولی یه بار دادی گرفتی دلمون کباب شد خصوصا شوشو گفتیم باشه میخوای بعدا بدی دوبار دادی گرفتی این بارم رو سفیدمون کن..... نمیدونم والله غیر این خانوم یکی دیگه بود که15ساله که سونو میکنه تاحالا اشتباه کرده باسه نشنیدم که سر منشیش گفته دختر پسر شده. بگذریم لطفا سونوی تعین جنسیت تونو بزارین ببینم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من نمیدونم دختر مگه چشه؟؟؟؟غیر از این که برا پدرمادر دلسوزتره.حتما قسمتت پسر نبکده که بار اول سقط شده. اگه اینم پسر بود و سقط میشد خوب بود. عزیزم اگه چند سال منتظر بچه بودی الان ببشتر ذوق میکردی. من خودم چند سال منتظرم. فقط از خدا میخوام بهم بچه سالم بده. ایشالا دخملت خوشگل وسالم و همه چی تمومه
2738
عزیزم ناشکری نکن ولی اگه خدا به یکی پسر میده دلیل نمیشه خدا دوستش نداره همین طور اگه خدا دختر بده دلیل نمیشه خدا فقط اونو دوست داشته هم پسر وهم دختر نعمته ودوست داشتنی الهی سالم باشن
یعنی چی اولی پسر باشه خیال ادم راحته،،، خودمون دختریم ها،،،،یعنی الان ماها همه بی ارزشیم؟ خوبه یه بار ازتون گرفته و باز ناشکری میکنید
نبودنِ تو فقط نبودن تو نیست، نبودنِ خیلی چیزهاست...کلاه روی سرمان نمی ایستد! شعر نمیچسبد...پول در جیب مان دوام نمی آورد! نمک از نان رفته!!! خنکی از آب.......ما بی تو فقیر شده ایم مادر💔
2706